---
title: "WILDBOX AS (931144421): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "WILDBOX AS i Høyanger hadde 69 958 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931144421-wildbox-as"
---

# WILDBOX AS

Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter · Høyanger

- Org.nr: 931 144 421
- Styreleder: Andreas Dyrrdal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 69 958 kr (+3,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 27 304 kr (Margin 39 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,3 % (meget god)
- Likviditet: 4,51 (meget god)
- Soliditet: 61,8 % (meget god). Opp fra 45,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 16,3 % |
| Driftsmargin | −156,4 % | 75,3 % | 39,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 82,4 % | 30,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 4,51 |
| Soliditet | 29,4 % | 45,6 % | 61,8 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | 1,2 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 20 | 68 | 70 |
| Driftsresultat | −31 | 51 | 27 |
| Årsresultat | −31 | 36 | 21 |
| Driftsmargin | −156,4 % | 75,3 % | 39 % |
| Sum gjeld | 105 | 96 | 63 |
| Sum driftskostnader | 51 | 17 | 43 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | −31 | 51 | 28 |
| Anleggsmidler | 146 | 140 | 134 |
| Omløpsmidler | 3 | 36 | 31 |
| Sum eiendeler | 149 | 176 | 165 |
| Egenkapital | 44 | 80 | 102 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 7 |
| Langsiktig gjeld | 105 | 96 | 56 |

## Ledelse og styre

- Andreas Dyrrdal: Styrets leder
- Thomas Dyrrdal: Styremedlem
- Christoffer Merkesvik: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Ortnevik 152, 5962 Bjordal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 55.200 Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter
- Etablert: 15.03.2023
- Aksjekapital: 75 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 23.07.2024
- Størrelse: Nr. 634 av 680 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av ferieleiligheter.

## Kunngjøringer

- 04.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000233596&sokeverdi=931144421&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VESTFJORDBORKS AS](https://www.norscout.com/no/company/932986647-vestfjordborks-as) | Høyanger | - | 920 534 kr | - |
| [LARSGARDEN TUNHOTELL AS](https://www.norscout.com/no/company/924964553-larsgarden-tunhotell-as) | Høyanger | - | 110 912 kr | - |
| [HØYANGER TRELAST HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920522114-hoyanger-trelast-holding-as) | Høyanger | - | - | - |
| [SOGN HOTEL 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/936933858-sogn-hotel-2-as) | Høyanger | - | - | - |
| [ØREN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/960705432-oren-eiendom-as) | Høyanger | - | 1,53 mill. kr | −35 % |
| [STORGATA 21 EIDES AS](https://www.norscout.com/no/company/925021784-storgata-21-eides-as) | Høyanger | - | 1,58 mill. kr | - |
| [ØREN HOTEL AS](https://www.norscout.com/no/company/985208298-oren-hotel-as) | Høyanger | 9 | 6,93 mill. kr | −27,1 % |
| [LAVIK FJORD HOTELL AS](https://www.norscout.com/no/company/986842934-lavik-fjord-hotell-as) | Høyanger | 14 | 8,05 mill. kr | +3,4 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
