---
title: "PMA DRIFT AS (931168002): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PMA DRIFT AS i Oslo hadde 608 300 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Per Markus Andersson. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931168002-pma-drift-as"
---

# PMA DRIFT AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 931 168 002
- Daglig leder: Per Markus Andersson (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 608 300 kr (+82,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 273 927 kr (Margin 45 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 85,9 % (meget god)
- Likviditet: 7,09 (meget god). Ned fra 7,66 i 2024
- Soliditet: 85,9 % (meget god). Opp fra 7,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 85,9 % |
| Driftsmargin | 85,1 % | 19,8 % | 45,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 15,8 % | 176,8 % |
| Likviditetsgrad | 6,83 | 7,66 | 7,09 |
| Soliditet | 85,4 % | 7,6 % | 85,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 12,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 70 | 334 | 608 |
| Driftsresultat | 60 | 66 | 274 |
| Årsresultat | 46 | 10 | 880 |
| Driftsmargin | 85,1 % | 19,8 % | 45 % |
| Sum gjeld | 13 | 1 056 | 159 |
| Sum driftskostnader | 10 | 268 | 334 |
| Finansresultat | - | −53 | 656 |
| Resultat før skatt | 60 | 13 | 930 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 90 | 1 143 | 1 125 |
| Sum eiendeler | 90 | 1 143 | 1 125 |
| Egenkapital | 76 | 87 | 966 |
| Kortsiktig gjeld | 13 | 149 | 159 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 907 | 0 |

## Ledelse og styre

- Per Markus Andersson: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stigenga 26, 0979 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 02.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.12.2023
- Størrelse: Nr. 1 839 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i små aksjeselskaper.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000578613&sokeverdi=931168002&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000582326&sokeverdi=931168002&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ALPHA ASSET MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/931715267-alpha-asset-management-as) | Oslo | - | 614 220 kr | - |
| [KARLSRUD RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/937728506-karlsrud-ror-as) | Oslo | - | 606 957 kr | −85,7 % |
| [RUNE EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919179546-rune-eiendom-as) | Oslo | - | 616 000 kr | - |
| [HALCÓN AS](https://www.norscout.com/no/company/930728306-halcon-as) | Oslo | - | 605 875 kr | - |
| [KEEP ON WALKING AS](https://www.norscout.com/no/company/914039754-keep-on-walking-as) | Oslo | - | 616 700 kr | - |
| [ANTARES HYDROPOWER NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/923138315-antares-hydropower-norway-as) | Oslo | - | 600 000 kr | - |
| [SPERLING AS](https://www.norscout.com/no/company/931688340-sperling-as) | Oslo | - | 619 416 kr | - |
| [BILLIE AS](https://www.norscout.com/no/company/928312054-billie-as) | Oslo | - | 593 341 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
