---
title: "HÅR1 HOLDING AS (931246836): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HÅR1 HOLDING AS i Nesodden hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lars-Ivar Ødegaard. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931246836-har1-holding-as"
---

# HÅR1 HOLDING AS

Frisering og barbering · Nesodden

- Org.nr: 931 246 836
- Daglig leder: Lars-Ivar Ødegaard (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −198 174 kr
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,5 % (svak). Ned fra 13,0 % i 2024
- Likviditet: 0,04 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,03 i 2024
- Soliditet: 66,9 % (meget god). Ned fra 68,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,0 % | 5,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 13,0 % | 6,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,95 | 0,03 | 0,04 |
| Soliditet | 93,8 % | 68,6 % | 66,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,5 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −27 | −8 | −198 |
| Årsresultat | 530 | 1 170 | 592 |
| Sum gjeld | 559 | 4 405 | 5 055 |
| Sum driftskostnader | 27 | 8 | 198 |
| Finansresultat | 550 | 1 186 | 790 |
| Resultat før skatt | 523 | 1 177 | 592 |
| Anleggsmidler | 8 487 | 13 893 | 15 150 |
| Omløpsmidler | 527 | 137 | 121 |
| Sum eiendeler | 9 014 | 14 030 | 15 272 |
| Egenkapital | 8 455 | 9 625 | 10 217 |
| Kortsiktig gjeld | 555 | 4 401 | 3 081 |
| Langsiktig gjeld | 4 | 4 | - |

## Ledelse og styre

- Lars-Ivar Ødegaard: Daglig leder og styremedlem
- Carl Tegne Johannes Hall: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lagveien 38, 1450 Nesoddtangen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 01.04.2023
- Tidligere navn: NFH 230409 AS (2023)
- Aksjekapital: 109 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ØKOLAB AS](https://www.norscout.com/no/company/893857702-okolab-as)
- Formål: å eie og forvalte aksjer og andre eierandeler i andre selskaper, samt drive konsulentbistand i forbindelse med eierskapet i ulike virksomheter.

## Kunngjøringer

- 27.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000308554&sokeverdi=931246836&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000540407&sokeverdi=931246836&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GLIMT MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/926572075-glimt-management-as) | Nesodden | - | 0 kr | - |
| [BASIC HAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/994454730-basic-hair-as) | Nesodden | - | 1,46 mill. kr | +0,1 % |
| [NESODDEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/933210960-nesodden-frisor-as) | Nesodden | - | 1,48 mill. kr | - |
| [JEANETTES HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/987621877-jeanettes-harstudio-as) | Nesodden | - | 1,62 mill. kr | +0,2 % |
| [TOPP TIL TÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/828682172-topp-til-ta-as) | Nesodden | - | 2,21 mill. kr | −7,0 % |
| [BODIL - FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/996917541-bodil-frisorsalong-as) | Nesodden | - | 3,03 mill. kr | +11,8 % |
| [OHLALA AS](https://www.norscout.com/no/company/926732749-ohlala-as) | Nesodden | 5 | 1,94 mill. kr | −38,3 % |
| [FJELLSTRAND FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/918709118-fjellstrand-frisor-as) | Nesodden | 5 | 3,12 mill. kr | +11,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.05.2026.
