---
title: "GREEN CLEANING STAVANGER AS (931274090): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GREEN CLEANING STAVANGER AS i Sola hadde 1,17 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Inga Engström. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931274090-green-cleaning-stavanger-as"
---

# GREEN CLEANING STAVANGER AS

Annen detaljhandel med andre nye varer · Sola · Etablert 2023

- Org.nr: 931 274 090
- Daglig leder: Inga Engström (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,17 mill. kr (+316,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −396 323 kr (Margin −34 %)
- Ansatte: 8

## Ansatte

- november 2025: 5
- januar 2026: 6
- mai 2026: 7
- juli 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,08 (ikke tilfredsstillende). Opp fra −0,24 i 2024
- Soliditet: −169,7 % (ikke tilfredsstillende)

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −88,7 % | −129,6 % | −34,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,60 | −0,24 | 0,08 |
| Soliditet | −67,9 % | - | −169,7 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 143 | 280 | 1 166 |
| Driftsresultat | −127 | −363 | −396 |
| Årsresultat | −127 | −363 | −152 |
| Driftsmargin | −88,7 % | −129,6 % | −34 % |
| Sum gjeld | 240 | 372 | 996 |
| Sum driftskostnader | 270 | 643 | 1 563 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −8 |
| Resultat før skatt | −127 | −363 | −405 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 287 |
| Omløpsmidler | 143 | −88 | 83 |
| Sum eiendeler | 143 | −88 | 369 |
| Egenkapital | −97 | −460 | −627 |
| Kortsiktig gjeld | 240 | 372 | 996 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Inga Engström: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Granneskleiva 40, 4044 Hafrsfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varer
- Etablert: 22.02.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2023
- Regnskapsfører: [CONSULANS AS](https://www.norscout.com/no/company/930679585-consulans-as)
- Størrelse: Nr. 216 av 455 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Vask/rens og handel av tilhørende produkter samt andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 31.07.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 17.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000697273&sokeverdi=931274090&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000570521&sokeverdi=931274090&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SIEM PARTY LURA AS](https://www.norscout.com/no/company/927961253-siem-party-lura-as) | Sola | 11 | 11,1 mill. kr | +20,4 % |
| [SIEM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989083252-siem-holding-as) | Sola | - | 630 000 kr | - |
| [SIEM PARTY AS](https://www.norscout.com/no/company/927162989-siem-party-as) | Sola | - | 250 675 kr | −90,1 % |
| [HYTTEVED AS](https://www.norscout.com/no/company/929437373-hytteved-as) | Sola | - | 54 493 kr | - |
| [ØKOLOGIA AS](https://www.norscout.com/no/company/928833828-okologia-as) | Sola | - | 0 kr | - |
| [TJELTA AUTOSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/999543758-tjelta-autosenter-as) | Sola | 8 | 6,19 mill. kr | +5,8 % |
| [SYKKELCENTERET SOLA AS](https://www.norscout.com/no/company/971144343-sykkelcenteret-sola-as) | Sola | 7 | 23,5 mill. kr | +13,9 % |
| [SO STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/913117956-so-stavanger-as) | Sola | 9 | 11,6 mill. kr | +1,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
