---
title: "REMM RØRLEGGERBEDRIFT AS (931313568): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REMM RØRLEGGERBEDRIFT AS i Lørenskog hadde 16,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Michael Erlandsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931313568-remm-rorleggerbedrift-as"
---

# REMM RØRLEGGERBEDRIFT AS

Rørleggerarbeid · Lørenskog · Etablert 2023

- Org.nr: 931 313 568
- Daglig leder: Michael Erlandsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16,6 mill. kr (+31,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,93 mill. kr (Margin 11,6 %)
- Ansatte: 12 (Opp fra 7 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- november 2025: 7
- januar 2026: 9
- mai 2026: 10
- juli 2026: 9
- september 2026: 11
- oktober 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 34,5 % (meget god). Opp fra 31,3 % i 2024
- Likviditet: 1,00 (tilfredsstillende). Ned fra 1,18 i 2024
- Soliditet: 32,4 % (god). Ned fra 37,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 31,3 % | 34,5 % |
| Driftsmargin | 25,2 % | 11,1 % | 11,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 106,5 % | 97,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,94 | 1,18 | 1,00 |
| Soliditet | 17,5 % | 37,7 % | 32,4 % |
| Gjeldsgrad | 4,7 | 1,7 | 2,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 872 | 12 611 | 16 558 |
| Driftsresultat | 1 982 | 1 401 | 1 926 |
| Årsresultat | 1 513 | 1 045 | 1 715 |
| Driftsmargin | 25,2 % | 11,1 % | 11,6 % |
| Sum gjeld | 3 482 | 2 950 | 4 366 |
| Sum driftskostnader | 5 890 | 11 210 | 14 632 |
| Finansresultat | −43 | −59 | −35 |
| Resultat før skatt | 1 940 | 1 342 | 1 891 |
| Anleggsmidler | 1 649 | 1 869 | 2 305 |
| Omløpsmidler | 2 570 | 2 864 | 4 152 |
| Sum eiendeler | 4 219 | 4 733 | 6 457 |
| Egenkapital | 737 | 1 782 | 2 091 |
| Kortsiktig gjeld | 2 742 | 2 433 | 4 146 |
| Langsiktig gjeld | 740 | 517 | - |

## Ledelse og styre

- Michael Erlandsen: Daglig leder og styremedlem
- Marius Refsum: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Øvre Grønliveien 1, 1464 Fjellhamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 31.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.05.2023
- Revisor: [AAUDIT AS](https://www.norscout.com/no/company/927653508-aaudit-as)
- Regnskapsfører: [VVS FINANS AS](https://www.norscout.com/no/company/950836792-vvs-finans-as)
- Størrelse: Nr. 485 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet og dertil alt som står i forbindelse med sådan virksomhet.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 16.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000388671&sokeverdi=931313568&spraak=nb)
- 02.12.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000859315&sokeverdi=931313568&spraak=nb)
- 30.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000765378&sokeverdi=931313568&spraak=nb)
- 30.09.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000767266&sokeverdi=931313568&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LØRENSKOG RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/935935024-lorenskog-rorleggerbedrift-as) | Lørenskog | 26 | 40,2 mill. kr | −23,7 % |
| [OSLO RØRLEGGER & ENTREPRENØRBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/991310894-oslo-rorlegger-entreprenorbedrift-as) | Lørenskog | 8 | 13,1 mill. kr | +28,7 % |
| [TFC RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923709711-tfc-ror-as) | Lørenskog | 6 | 17,3 mill. kr | +244,5 % |
| [OSLO RØR&BAD AS](https://www.norscout.com/no/company/929550242-oslo-ror-bad-as) | Lørenskog | 5 | 11,2 mill. kr | +26,4 % |
| [MORTENS RØR OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/920249280-mortens-ror-og-vedlikehold-as) | Lørenskog | 5 | 6,99 mill. kr | +8,1 % |
| [ENERGIHUSET VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/929098579-energihuset-vvs-as) | Lørenskog | 5 | 5,32 mill. kr | −2,0 % |
| [QUALITY SPAS NORDIC AS](https://www.norscout.com/no/company/978704239-quality-spas-nordic-as) | Lørenskog | - | 7,19 mill. kr | −58,2 % |
| [STENERUD RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932868733-stenerud-rorservice-as) | Lørenskog | - | 4,54 mill. kr | +25,2 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
