---
title: "PASSION4FITNESS AS (931408054): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PASSION4FITNESS AS i Nordre Follo hadde 1,53 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Linn Jeanett Solvang. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931408054-passion4fitness-as"
---

# PASSION4FITNESS AS

Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers · Nordre Follo

- Org.nr: 931 408 054
- Daglig leder: Linn Jeanett Solvang (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,53 mill. kr (+382,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,06 mill. kr (Margin 134,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 195,6 % (meget god). Opp fra −1 224,6 % i 2024
- Likviditet: 0,87 (svak). Opp fra 0,02 i 2024
- Soliditet: −109,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −4 248,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −1 224,6 % | 195,6 % |
| Driftsmargin | −148,8 % | −1 329,2 % | 134,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,40 | 0,02 | 0,87 |
| Soliditet | −51,6 % | −4 248,6 % | −109,4 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 280 | 318 | 1 533 |
| Driftsresultat | −417 | −4 227 | 2 055 |
| Årsresultat | −324 | −4 337 | 2 020 |
| Driftsmargin | −148,8 % | −1 329,2 % | 134,1 % |
| Sum gjeld | 881 | 4 740 | 4 186 |
| Sum driftskostnader | 697 | - | - |
| Finansresultat | −1 | - | - |
| Resultat før skatt | −417 | −4 244 | 2 020 |
| Anleggsmidler | 284 | 10 | 48 |
| Omløpsmidler | 297 | 98 | 1 951 |
| Sum eiendeler | 581 | 109 | 1 999 |
| Egenkapital | −300 | −4 631 | −2 187 |
| Kortsiktig gjeld | 740 | 4 702 | 2 234 |
| Langsiktig gjeld | 141 | 38 | 1 952 |

## Ledelse og styre

- Linn Jeanett Solvang: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nybrottveien 58, 1423 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.270 Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers
- Etablert: 31.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 12.12.2023
- Størrelse: Nr. 288 av 461 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fitnessgrossist, protein og kosttilskudd og alt som faller inn under dette

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651129&sokeverdi=931408054&spraak=nb)
- 10.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000105392&sokeverdi=931408054&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [L/S HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930608769-l-s-holding-as) | Nordre Follo | - | 1,86 mill. kr | +53,7 % |
| [NUTRITAC AS](https://www.norscout.com/no/company/930710768-nutritac-as) | Nordre Follo | - | 1,44 mill. kr | - |
| [JOLU AS](https://www.norscout.com/no/company/933774945-jolu-as) | Nordre Follo | - | 158 000 kr | - |
| [HEFNER HOLDINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/921757417-hefner-holdings-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [GOAT SUPPLEMENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/932919338-goat-supplements-as) | Nordre Follo | - | - | - |
| [PCDOKTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/991795979-pcdoktor-as) | Nordre Follo | - | 1,56 mill. kr | +1,7 % |
| [COLLECTION NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/913368215-collection-norge-as) | Nordre Follo | - | 1,48 mill. kr | −27,5 % |
| [TO-TECH.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/987781424-to-tech-no-as) | Nordre Follo | - | 1,6 mill. kr | +4,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
