---
title: "SALONG FJORDVEIEN AS (931432044): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONG FJORDVEIEN AS i Holmestrand hadde 447 067 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mari Kvamme. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931432044-salong-fjordveien-as"
---

# SALONG FJORDVEIEN AS

Frisering og barbering · Holmestrand

- Org.nr: 931 432 044
- Daglig leder: Mari Kvamme (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 447 067 kr (0,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 7 628 kr (Margin 1,7 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,9 % (svak). Opp fra −8,5 % i 2024
- Likviditet: 1,39 (tilfredsstillende). Opp fra 1,26 i 2024
- Soliditet: 27,9 % (god). Opp fra 20,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,5 % | 4,9 % |
| Driftsmargin | 19,7 % | −3,1 % | 1,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −34,2 % | 20,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,43 | 1,26 | 1,39 |
| Soliditet | 30,0 % | 20,5 % | 27,9 % |
| Gjeldsgrad | 2,3 | 3,9 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 149 | 447 | 447 |
| Driftsresultat | 29 | −14 | 8 |
| Årsresultat | 24 | −14 | 8 |
| Driftsmargin | 19,7 % | −3,1 % | 1,7 % |
| Sum gjeld | 113 | 132 | 108 |
| Sum driftskostnader | 119 | 461 | 439 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 29 | −14 | 8 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 161 | 166 | 150 |
| Sum eiendeler | 161 | 166 | 150 |
| Egenkapital | 48 | 34 | 42 |
| Kortsiktig gjeld | 113 | 132 | 108 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Mari Kvamme: Daglig leder og styrets leder
- Henriette Hagen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Willem Stibolts vei 25, 3077 Sande i Vestfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 17.04.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.07.2023
- Regnskapsfører: [O M REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/977082811-o-m-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 517 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive frisørsalong, og annet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000320736&sokeverdi=931432044&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAIR OFFICE AS](https://www.norscout.com/no/company/934792432-hair-office-as) | Holmestrand | - | 625 792 kr | - |
| [SENCE AS](https://www.norscout.com/no/company/922703493-sence-as) | Holmestrand | - | 409 500 kr | - |
| [HOC FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/931093967-hoc-frisor-as) | Holmestrand | - | 849 998 kr | - |
| [TET INVEST 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/917438382-tet-invest-1-as) | Holmestrand | - | - | - |
| [VIBEKES HÅRPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/919982454-vibekes-harpleie-as) | Holmestrand | - | 929 407 kr | - |
| [RUNE OG MARI AS](https://www.norscout.com/no/company/913332156-rune-og-mari-as) | Holmestrand | - | 1,34 mill. kr | 0,0 % |
| [OLIVERS HJØRNE AS](https://www.norscout.com/no/company/833031422-olivers-hjorne-as) | Holmestrand | - | 1,43 mill. kr | +26,8 % |
| [STASJONEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/937659008-stasjonen-frisor-as) | Holmestrand | 5 | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.05.2026.
