---
title: "SE-TA PROJECT AS (931491776): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SE-TA PROJECT AS i Surnadal hadde 21,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931491776-se-ta-project-as"
---

# SE-TA PROJECT AS

Utvikling og salg av byggeprosjekter · Surnadal

- Org.nr: 931 491 776
- Styreleder: Ola Inge Sæther

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 21,9 mill. kr (+192,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −748 658 kr (Margin −3,4 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −4,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 4,2 % i 2024
- Likviditet: 12,58 (meget god). Opp fra 1,23 i 2024
- Soliditet: 23,5 % (god). Opp fra 9,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,2 % | −4,5 % |
| Driftsmargin | - | 8,7 % | −3,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 23,7 % | −48,7 % |
| Likviditetsgrad | 2,94 | 1,23 | 12,58 |
| Soliditet | 43,9 % | 9,0 % | 23,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 10,1 | 3,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 7 490 | 21 928 |
| Driftsresultat | −3 | 651 | −749 |
| Årsresultat | −3 | 408 | −849 |
| Driftsmargin | - | 8,7 % | −3,4 % |
| Sum gjeld | 2 542 | 24 297 | 5 055 |
| Sum driftskostnader | 3 | 6 839 | 22 677 |
| Finansresultat | 0 | −130 | −212 |
| Resultat før skatt | −3 | 520 | −961 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 4 463 |
| Omløpsmidler | 4 533 | 26 696 | 2 142 |
| Sum eiendeler | 4 533 | 26 696 | 6 605 |
| Egenkapital | 1 991 | 2 399 | 1 551 |
| Kortsiktig gjeld | 1 542 | 21 684 | 170 |
| Langsiktig gjeld | 1 000 | 2 613 | - |

## Ledelse og styre

- Ola Inge Sæther: Styrets leder
- Terje Talgø: Styremedlem
- Einar Talgø: Styremedlem
- Johanne Sæther: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Øravegen 25, 6652 Surnadal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekter
- Etablert: 02.05.2023
- Aksjekapital: 2 000 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Størrelse: Nr. 702 av 6 240 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp, utvikling, drift, forvaltning og salg av fast eiendom, samt det som naturlig står i forhold til dette, herunder også deltakelse i andre selskaper med lignende formål.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000602143&sokeverdi=931491776&spraak=nb)
- 17.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000886350&sokeverdi=931491776&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000570539&sokeverdi=931491776&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NÆRBØ KJØPESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/892811172-naerbo-kjopesenter-as) | Surnadal | - | 17,1 mill. kr | +3,1 % |
| [SJØFARTSGATA 5 AS](https://www.norscout.com/no/company/883406532-sjofartsgata-5-as) | Surnadal | - | 7,29 mill. kr | +1,2 % |
| [INDUSTRIVEIEN 70 AS](https://www.norscout.com/no/company/931316974-industriveien-70-as) | Surnadal | - | 1,88 mill. kr | +5,7 % |
| [DAMLIA B1 AS](https://www.norscout.com/no/company/913936426-damlia-b1-as) | Surnadal | - | 1,44 mill. kr | - |
| [BI UTBYGGERN AS](https://www.norscout.com/no/company/924702648-bi-utbyggern-as) | Surnadal | - | 1,4 mill. kr | - |
| [KNAUS1 AS](https://www.norscout.com/no/company/926425641-knaus1-as) | Surnadal | - | 912 702 kr | - |
| [BØFJORDEN UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/992577142-bofjorden-utvikling-as) | Surnadal | - | 874 812 kr | - |
| [STOREBRAND LURAMYRVEIEN 11 AS](https://www.norscout.com/no/company/988148784-storebrand-luramyrveien-11-as) | Surnadal | - | 728 085 kr | −33,8 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.07.2026.
