---
title: "DERMAPARTNER AS (931509675): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DERMAPARTNER AS i Nordre Follo hadde 538 372 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Eline Andresen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931509675-dermapartner-as"
---

# DERMAPARTNER AS

Skjønnhetspleie · Nordre Follo

- Org.nr: 931 509 675
- Daglig leder: Eline Andresen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 538 372 kr (+749,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −83 211 kr (Margin −15,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −239,4 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,03 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,67 i 2024
- Soliditet: −3 337,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −49,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −239,4 % |
| Driftsmargin | −669,4 % | −43,1 % | −15,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,01 | 0,67 | 0,03 |
| Soliditet | 1,1 % | −49,0 % | −3 337,1 % |
| Gjeldsgrad | 91,5 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 | 63 | 538 |
| Driftsresultat | −24 | −27 | −83 |
| Årsresultat | −24 | −33 | −88 |
| Driftsmargin | −669,4 % | −43,1 % | −15,5 % |
| Sum gjeld | 36 | 98 | 124 |
| Sum driftskostnader | 28 | 91 | 622 |
| Finansresultat | - | −5 | −5 |
| Resultat før skatt | −24 | −33 | −88 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 37 | 66 | 4 |
| Sum eiendeler | 37 | 66 | 4 |
| Egenkapital | 0 | −32 | −120 |
| Kortsiktig gjeld | 36 | 98 | 124 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Eline Andresen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Einerveien 31, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 10.05.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 587 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen skjønnhetspleie - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 23.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000135577&sokeverdi=931509675&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PIMENTEL AS](https://www.norscout.com/no/company/922704864-pimentel-as) | Nordre Follo | - | 560 208 kr | - |
| [NORDIC WELL AS](https://www.norscout.com/no/company/821199832-nordic-well-as) | Nordre Follo | - | 20 000 kr | - |
| [EMELIE HUD OG FOTTERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/927666944-emelie-hud-og-fotterapi-as) | Nordre Follo | - | 635 448 kr | - |
| [CHRISTINE AS](https://www.norscout.com/no/company/927439166-christine-as) | Nordre Follo | - | 12 201 kr | - |
| [KOLBOTN HUD OG VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/813883902-kolbotn-hud-og-velvaere-as) | Nordre Follo | - | 881 425 kr | - |
| [CATTOR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/815942132-cattor-holding-as) | Nordre Follo | - | - | - |
| [NAILS BY SAKAR JANGIR AS](https://www.norscout.com/no/company/930990035-nails-by-sakar-jangir-as) | Nordre Follo | - | 903 003 kr | - |
| [LMC AS](https://www.norscout.com/no/company/912178501-lmc-as) | Nordre Follo | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
