---
title: "FJELLFESTIVALEN AS (931576453): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FJELLFESTIVALEN AS i Nord-Fron hadde 239 347 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931576453-fjellfestivalen-as"
---

# FJELLFESTIVALEN AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Nord-Fron

- Org.nr: 931 576 453
- Styreleder: Hans Petter Ruststuen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 239 347 kr (−18,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 9 373 kr (Margin 3,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,1 % (meget god). Opp fra −82,3 % i 2024
- Likviditet: 0,88 (svak). Opp fra 0,71 i 2024
- Soliditet: −13,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −4,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −82,3 % | 21,1 % |
| Driftsmargin | 3,3 % | −16,4 % | 3,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −287,0 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,88 | 0,71 | 0,88 |
| Soliditet | 46,7 % | −4,9 % | −13,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 207 | 293 | 239 |
| Driftsresultat | 7 | −48 | 9 |
| Årsresultat | 5 | −37 | −5 |
| Driftsmargin | 3,3 % | −16,4 % | 3,9 % |
| Sum gjeld | 40 | 43 | 55 |
| Sum driftskostnader | 200 | 341 | 230 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −4 |
| Resultat før skatt | 7 | −48 | 6 |
| Anleggsmidler | 0 | 11 | 0 |
| Omløpsmidler | 76 | 30 | 48 |
| Sum eiendeler | 76 | 41 | 48 |
| Egenkapital | 35 | −2 | −7 |
| Kortsiktig gjeld | 40 | 43 | 55 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hans Petter Ruststuen: Styrets leder
- Kristin Langrusten: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Ruststugusetervegen 17, 2642 Kvam
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 16.05.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 26.08.2023
- Regnskapsfører: FRON REGNSKAPSKONTOR SA
- Størrelse: Nr. 590 av 779 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Arrangere større og mindre arrangement på Kvamsfjellet og anna som fell naturleg ilag med dette.

## Siste endringer

- 04.03.2026: Regnskapsfører endret
- 09.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 21.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000810923&sokeverdi=931576453&spraak=nb)
- 22.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000197973&sokeverdi=931576453&spraak=nb)
- 29.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000642786&sokeverdi=931576453&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VESTLAND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/824587892-vestland-invest-as) | Oslo | - | 240 000 kr | - |
| [SELVÆR EVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/931356763-selvaer-event-as) | Træna | - | 238 023 kr | - |
| [SYLAN ADVENTURE AS](https://www.norscout.com/no/company/998332869-sylan-adventure-as) | Tydal | - | 240 893 kr | - |
| [TØMMERVIKA OPPLEVELSESSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/933220656-tommervika-opplevelsessenter-as) | Alstahaug | - | 237 793 kr | - |
| [VALAVÅGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928697797-valavagen-as) | Frøya | - | 246 295 kr | - |
| [LLSUTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/915922732-llsutleie-as) | Nordre Land | - | 237 789 kr | - |
| [LUND PYRO AS](https://www.norscout.com/no/company/918136754-lund-pyro-as) | Trondheim | - | 248 322 kr | - |
| [CHAMONIX ADVENTURES AS](https://www.norscout.com/no/company/918718044-chamonix-adventures-as) | Oslo | - | 235 330 kr | −81,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
