---
title: "GLAMIN AS (931592939): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GLAMIN AS i Hustadvika er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Inge Hatlebakk. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931592939-glamin-as"
---

# GLAMIN AS

Produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted · Hustadvika

- Org.nr: 931 592 939
- Daglig leder: Inge Hatlebakk (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −14 000 kr
- Etablert: 1971

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,0 % (svak). Ned fra 4,3 % i 2024
- Likviditet: 83,90 (meget god). Ned fra 92,52 i 2024
- Soliditet: 98,8 % (meget god). Ned fra 98,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,7 % | 3,8 % | 4,3 % | 4,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1,7 % | 3,8 % | 4,4 % | 4,0 % |
| Likviditetsgrad | 590,83 | 601,17 | 187,35 | 92,52 | 83,90 |
| Soliditet | 99,9 % | 99,9 % | 99,5 % | 98,9 % | 98,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −12 | −12 | −12 | −13 | −14 |
| Årsresultat | 5 | 62 | 126 | 129 | 123 |
| Sum gjeld | 6 | 6 | 20 | 42 | 48 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 13 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 179 | - |
| Resultat før skatt | 5 | 62 | 140 | 166 | 158 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 3 545 | 3 607 | 3 747 | 3 899 | 4 027 |
| Sum eiendeler | 3 545 | 3 607 | 3 747 | 3 899 | 4 027 |
| Egenkapital | 3 540 | 3 602 | 3 727 | 3 856 | 3 980 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 6 | 20 | 42 | 48 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Inge Hatlebakk: Daglig leder og styrets leder
- Tor Åsmund Hatlebakk: Styremedlem
- Einar Hatlebakk: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Øvre Kongefaret 21, 6440 Elnesvågen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.990 Produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted
- Etablert: 29.11.1971
- Aksjekapital: 260 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Formål: Drive produktutvikling og produksjon, kjøp og sal, herunder import og eksport, samt deltaking i og finansiering av andre føretak, herunder invest- ering i fast eigedom, og det som naturleg står i samband med dette.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651176&sokeverdi=931592939&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000631442&sokeverdi=931592939&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [T MELLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/913022033-t-melland-as) | Hustadvika | - | 1,02 mill. kr | −7,5 % |
| [PRO SVEIS AS](https://www.norscout.com/no/company/936562566-pro-sveis-as) | Hustadvika | 8 | 0 kr | - |
| [STÅR STØTT AS](https://www.norscout.com/no/company/929775759-star-stott-as) | Kongsberg | - | 0 kr | - |
| [METRONIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/931832727-metronikk-as) | Malvik | - | 0 kr | - |
| [ANCHORSTAR-INNOVATION AS](https://www.norscout.com/no/company/929737083-anchorstar-innovation-as) | Gjesdal | - | 0 kr | - |
| [BUIND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/971047720-buind-holding-as) | Ringerike | - | 0 kr | - |
| [GUMATIMAHU HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927879816-gumatimahu-holding-as) | Sola | - | 0 kr | - |
| [ROLF HOFF AS](https://www.norscout.com/no/company/976073746-rolf-hoff-as) | Oslo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.08.2026.
