---
title: "DSE AS (931607324): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DSE AS i Nes hadde 661 671 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bo David Stefan Sellin. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931607324-dse-as"
---

# DSE AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Nes

- Org.nr: 931 607 324
- Daglig leder: Bo David Stefan Sellin (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 661 671 kr (−50,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 252 783 kr (Margin 38,2 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 42,2 % (meget god). Opp fra 2,9 % i 2024
- Likviditet: 1,96 (god). Opp fra 1,12 i 2024
- Soliditet: 48,9 % (meget god). Opp fra 10,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | 42,2 % |
| Driftsmargin | 10,4 % | 1,0 % | 38,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 12,0 % | 150,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,16 | 1,12 | 1,96 |
| Soliditet | 13,7 % | 10,4 % | 48,9 % |
| Gjeldsgrad | 6,3 | 8,6 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 467 | 1 347 | 662 |
| Driftsresultat | 49 | 14 | 253 |
| Årsresultat | 39 | 6 | 198 |
| Driftsmargin | 10,4 % | 1,0 % | 38,2 % |
| Sum gjeld | 401 | 600 | 280 |
| Sum driftskostnader | 418 | 1 333 | 409 |
| Finansresultat | 0 | −6 | 2 |
| Resultat før skatt | 49 | 8 | 254 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 465 | 670 | 548 |
| Sum eiendeler | 465 | 670 | 548 |
| Egenkapital | 64 | 70 | 268 |
| Kortsiktig gjeld | 401 | 600 | 280 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Bo David Stefan Sellin: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Skolegata 4B, 2150 Årnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 18.04.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 24.08.2023
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 3 637 av 5 688 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konstruksjon, transport, og konsulentoppdrag innen vei og sporbane, samt utførelse av service og reparasjoner på konstruksjonsmaskiner mv.

## Siste endringer

- 18.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000418705&sokeverdi=931607324&spraak=nb)
- 18.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000747756&sokeverdi=931607324&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000540447&sokeverdi=931607324&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JMS RAIL AS](https://www.norscout.com/no/company/925794090-jms-rail-as) | Nes | - | 859 379 kr | - |
| [FOODSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/921787340-foodservice-as) | Nes | - | 357 252 kr | - |
| [KULDE OG ENERGITEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/984198973-kulde-og-energiteknikk-as) | Nes | - | 2,18 mill. kr | −46,7 % |
| [TLG RÅDGIVNING & INSPEKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/935883547-tlg-radgivning-inspeksjon-as) | Nes | - | 346 059 kr | - |
| [JMCONSULTING-ROCK ENGINEERING AS](https://www.norscout.com/no/company/919813717-jmconsulting-rock-engineering-as) | Nes | - | 2,97 mill. kr | +12,3 % |
| [SUND ENGINEERING AS](https://www.norscout.com/no/company/925536342-sund-engineering-as) | Nes | - | 187 029 kr | - |
| [BEST SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/934262379-best-solutions-as) | Nes | - | 3,67 mill. kr | −18,4 % |
| [TEEM DOOR CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/917473641-teem-door-consult-as) | Nes | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.06.2026.
