---
title: "UTVIKLER HOLDING AS (931628402): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "UTVIKLER HOLDING AS i Oslo hadde 293 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931628402-utvikler-holding-as"
---

# UTVIKLER HOLDING AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 931 628 402
- Styreleder: Per Anders Lindstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 293 000 kr
- Driftsresultat 2025: 77 835 kr (Margin 26,6 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 68,8 % (meget god). Opp fra −19,0 % i 2024
- Likviditet: 1,41 (tilfredsstillende). Opp fra 0,46 i 2024
- Soliditet: 37,4 % (god). Opp fra −4,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −19,0 % | 68,8 % |
| Driftsmargin | - | - | 26,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −654,4 % | 213,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,63 | 0,46 | 1,41 |
| Soliditet | 96,5 % | −4,4 % | 37,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 293 |
| Driftsresultat | −15 | −24 | 78 |
| Årsresultat | −12 | −29 | 326 |
| Driftsmargin | - | - | 26,6 % |
| Sum gjeld | 1 | 245 | 528 |
| Sum driftskostnader | 15 | 24 | 215 |
| Finansresultat | - | −1 | 249 |
| Resultat før skatt | −15 | −25 | 326 |
| Anleggsmidler | 18 | 165 | 98 |
| Omløpsmidler | 0 | 69 | 746 |
| Sum eiendeler | 19 | 234 | 844 |
| Egenkapital | 18 | −10 | 316 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | 151 | 528 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 94 | - |

## Ledelse og styre

- Per Anders Lindstad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ivan Bjørndals gate 4, 0472 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 11.05.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [EXACTA AS](https://www.norscout.com/no/company/963740085-exacta-as)
- Størrelse: Nr. 2 544 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering, holding selskap

## Siste endringer

- 16.09.2026: Næringskode endret
- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000338123&sokeverdi=931628402&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BERGVALL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925768359-bergvall-holding-as) | Oslo | - | 293 276 kr | −80,3 % |
| [TTR INVESTMENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/831701862-ttr-investments-as) | Oslo | - | 292 500 kr | - |
| [TANNLEGE LUAN DEMIQI AS](https://www.norscout.com/no/company/914445787-tannlege-luan-demiqi-as) | Oslo | - | 299 013 kr | - |
| [HSL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928558282-hsl-invest-as) | Oslo | - | 292 500 kr | - |
| [MIDLERTIDIG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934751728-midlertidig-holding-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [BAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/930130281-bal-invest-as) | Oslo | - | 292 500 kr | - |
| [WALBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/926970429-walberg-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [BRAKASTØLEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/930152765-brakastolen-invest-as) | Oslo | - | 292 500 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
