---
title: "LEIF EINAR HOLDING AS (931671820): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LEIF EINAR HOLDING AS i Ullensvang hadde 3,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Inger Mari Raaen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931671820-leif-einar-holding-as"
---

# LEIF EINAR HOLDING AS

Drift av campingplasser · Ullensvang

- Org.nr: 931 671 820
- Daglig leder: Inger Mari Raaen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,9 mill. kr (−10,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,13 mill. kr (Margin 28,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,3 % (god). Ned fra 26,1 % i 2024
- Likviditet: 2,51 (meget god). Opp fra 1,61 i 2024
- Soliditet: 81,7 % (meget god). Opp fra 81,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 26,1 % | 13,3 % |
| Driftsmargin | 62,5 % | 51,1 % | 28,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 36,0 % | 16,3 % |
| Likviditetsgrad | 2,12 | 1,61 | 2,51 |
| Soliditet | 62,4 % | 81,2 % | 81,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 833 | 4 369 | 3 895 |
| Driftsresultat | 3 022 | 2 232 | 1 126 |
| Årsresultat | 7 364 | 1 804 | 934 |
| Driftsmargin | 62,5 % | 51,1 % | 28,9 % |
| Sum gjeld | 3 334 | 1 701 | 1 646 |
| Sum driftskostnader | - | 2 137 | - |
| Finansresultat | - | 85 | - |
| Resultat før skatt | 8 021 | 2 318 | 1 196 |
| Anleggsmidler | 1 800 | 6 336 | 4 913 |
| Omløpsmidler | 7 063 | 2 698 | 4 101 |
| Sum eiendeler | 8 863 | 9 035 | 9 013 |
| Egenkapital | 5 529 | 7 333 | 7 368 |
| Kortsiktig gjeld | 3 334 | 1 679 | 1 632 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 22 | 13 |

## Ledelse og styre

- Inger Mari Raaen: Daglig leder og styremedlem
- Leif Einar Lothe: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hjøllovegen 12, 5750 Odda
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 55.300 Drift av campingplasser
- Etablert: 07.06.2023
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2023
- Revisor: [ULLENSVANG REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/997726316-ullensvang-revisjon-as)
- Regnskapsfører: FREKHAUG REGNSKAP Øyvind Vaksvik
- Størrelse: Nr. 210 av 546 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av campingplass og salg av handelsvarer, delta i annen virksomhet, eie datterselskaper og andre selskaper og foreta investeringer i verdipapirer samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 10.09.2026: Regnskapsfører endret
- 14.01.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 04.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000658566&sokeverdi=931671820&spraak=nb)
- 14.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000013389&sokeverdi=931671820&spraak=nb)
- 19.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000890526&sokeverdi=931671820&spraak=nb)
- 19.12.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000890525&sokeverdi=931671820&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HARDANGERPARK AS](https://www.norscout.com/no/company/921790910-hardangerpark-as) | Ullensvang | - | 5,9 mill. kr | +106,8 % |
| [RINGØY CAMPING AS](https://www.norscout.com/no/company/935959241-ringoy-camping-as) | Ullensvang | - | 425 691 kr | - |
| [HARDANGERTUN EIGEDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/987127805-hardangertun-eigedom-as) | Ullensvang | - | 8,08 mill. kr | −33 % |
| [KINSARVIK CAMPING AS](https://www.norscout.com/no/company/991436235-kinsarvik-camping-as) | Ullensvang | 6 | 12,7 mill. kr | +19 % |
| [SKYSSTASJONEN RØLDAL EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919190159-skysstasjonen-roldal-eiendom-as) | Ullensvang | 7 | 3,91 mill. kr | +11,7 % |
| [LOFTHUS CAMPING AS](https://www.norscout.com/no/company/986390359-lofthus-camping-as) | Ullensvang | 7 | 6,74 mill. kr | +1,3 % |
| [LOTHEPUS CAMP AS](https://www.norscout.com/no/company/933851443-lothepus-camp-as) | Ullensvang | 10 | 7,89 mill. kr | - |
| [TROLLTUNGA CAMPING AS](https://www.norscout.com/no/company/915573290-trolltunga-camping-as) | Ullensvang | 26 | 10,9 mill. kr | +8,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
