---
title: "STAVERN FRISØR AS (931683462): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAVERN FRISØR AS i Larvik hadde 2,99 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jim Ivar Klausen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931683462-stavern-frisor-as"
---

# STAVERN FRISØR AS

Frisering og barbering · Larvik

- Org.nr: 931 683 462
- Daglig leder: Jim Ivar Klausen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,99 mill. kr (+5,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 297 878 kr (Margin 10,0 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,1 % (meget god). Ned fra 33,5 % i 2024
- Likviditet: 2,52 (meget god). Opp fra 1,98 i 2024
- Soliditet: 60,5 % (meget god). Opp fra 50,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 33,5 % | 29,1 % |
| Driftsmargin | 9,8 % | 10,1 % | 10,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 66,6 % | 51,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,92 | 1,98 | 2,52 |
| Soliditet | 49,8 % | 50,3 % | 60,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 1,0 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 676 | 2 830 | 2 986 |
| Driftsresultat | 263 | 285 | 298 |
| Årsresultat | 206 | 222 | 233 |
| Driftsmargin | 9,8 % | 10,1 % | 10,0 % |
| Sum gjeld | 400 | 452 | 450 |
| Sum driftskostnader | 2 413 | 2 545 | 2 688 |
| Finansresultat | 0 | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | 263 | 284 | 298 |
| Anleggsmidler | 29 | 23 | 19 |
| Omløpsmidler | 768 | 886 | 1 122 |
| Sum eiendeler | 797 | 909 | 1 141 |
| Egenkapital | 397 | 457 | 691 |
| Kortsiktig gjeld | 400 | 447 | 446 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 5 | - |

## Ledelse og styre

- Jim Ivar Klausen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kong Frederik Vs gate 4, 3290 Stavern
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 31.05.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2023
- Regnskapsfører: [DEKON REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/990535019-dekon-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 855 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av frisørsalong og salg av produkter som naturlig hører inn under dette. Selskapet skal også drive med drift av treningssenter.

## Kunngjøringer

- 23.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000135584&sokeverdi=931683462&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAIRPORT TREND AS](https://www.norscout.com/no/company/981263634-hairport-trend-as) | Larvik | 5 | 2,83 mill. kr | −7,2 % |
| [STYLE FRISØR & VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/917536619-style-frisor-velvaere-as) | Larvik | - | 2,37 mill. kr | 0,0 % |
| [LARVIK SENTRUM FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/922324727-larvik-sentrum-frisor-as) | Larvik | 6 | 1,94 mill. kr | +20,2 % |
| [HEGES SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/981414950-heges-salong-as) | Larvik | - | 2,04 mill. kr | +2,1 % |
| [BORTSKJEMT AS](https://www.norscout.com/no/company/998774039-bortskjemt-as) | Larvik | 6 | 3,77 mill. kr | −7,1 % |
| [AM SALONGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/816723892-am-salongen-as) | Larvik | - | 1,96 mill. kr | +3,8 % |
| [JAZZ FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/952260375-jazz-frisor-as) | Larvik | 13 | 10,3 mill. kr | +4,0 % |
| [STILMAKERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/988048348-stilmakeriet-as) | Larvik | - | 1,87 mill. kr | +22,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
