---
title: "MYSK AS (931704761): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MYSK AS i Midtre Gauldal hadde 604 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er René Siegfried Guba. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931704761-mysk-as"
---

# MYSK AS

Formidlingstjenester tilknyttet detaljhandel med spesialisert vareutvalg · Midtre Gauldal

- Org.nr: 931 704 761
- Daglig leder: René Siegfried Guba (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 604 000 kr (+40,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 187 000 kr (Margin 31 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 36,1 % (meget god). Opp fra −33,7 % i 2024
- Likviditet: 2,26 (meget god). Opp fra 1,79 i 2024
- Soliditet: 66,4 % (meget god). Opp fra 55,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −33,7 % | 36,1 % |
| Driftsmargin | 65,6 % | −42,6 % | 31,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −50,7 % | 58,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,68 | 1,79 | 2,26 |
| Soliditet | 74,4 % | 55,5 % | 66,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,8 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 849 | 429 | 604 |
| Driftsresultat | 557 | −183 | 187 |
| Årsresultat | 436 | −211 | 129 |
| Driftsmargin | 65,6 % | −42,6 % | 31 % |
| Sum gjeld | 160 | 204 | 194 |
| Sum driftskostnader | - | 611 | - |
| Finansresultat | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | 557 | −183 | 186 |
| Anleggsmidler | 126 | 106 | 161 |
| Omløpsmidler | 500 | 352 | 416 |
| Sum eiendeler | 626 | 459 | 577 |
| Egenkapital | 466 | 255 | 383 |
| Kortsiktig gjeld | 136 | 197 | 184 |
| Langsiktig gjeld | 24 | 7 | 10 |

## Ledelse og styre

- René Siegfried Guba: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Skogsveien 686, 7288 Soknedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.920 Formidlingstjenester tilknyttet detaljhandel med spesialisert vareutvalg
- Etablert: 31.05.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.06.2023
- Størrelse: Nr. 151 av 325 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel av varer til jakt, friluft og hestesport, samt tjenester og aktiviteter innenfor disse område.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651207&sokeverdi=931704761&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000523389&sokeverdi=931704761&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INTERSPORT STØREN AS](https://www.norscout.com/no/company/922610037-intersport-storen-as) | Midtre Gauldal | - | 1,98 mill. kr | −64,3 % |
| [CICELIA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989176889-cicelia-holding-as) | Midtre Gauldal | - | 192 111 kr | - |
| [STØREN BLOMSTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923772065-storen-blomster-as) | Midtre Gauldal | 7 | 6,18 mill. kr | +7,6 % |
| [HELOX HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930315397-helox-holding-as) | Midtre Gauldal | - | 86 260 kr | - |
| [VI TO SKO AS](https://www.norscout.com/no/company/980045196-vi-to-sko-as) | Midtre Gauldal | 8 | 4,47 mill. kr | +34,9 % |
| [STACKED AS](https://www.norscout.com/no/company/935054508-stacked-as) | Midtre Gauldal | - | 52 858 kr | - |
| [POLYALKEMI AS](https://www.norscout.com/no/company/937367627-polyalkemi-as) | Midtre Gauldal | 9 | - | - |
| [MIDTLIEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/911726947-midtlien-holding-as) | Midtre Gauldal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.09.2026.
