---
title: "ELEMENT29 AS (931710508): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ELEMENT29 AS i Hustadvika hadde 2,03 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931710508-element29-as"
---

# ELEMENT29 AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Hustadvika

- Org.nr: 931 710 508
- Styreleder: Sven Gollan

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,03 mill. kr (+5,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 205 534 kr (Margin 10,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,0 % (god). Ned fra 40,5 % i 2024
- Likviditet: 1,25 (tilfredsstillende). Opp fra 1,22 i 2024
- Soliditet: 33,3 % (god). Ned fra 50,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 40,5 % | 13,0 % |
| Driftsmargin | 76,7 % | 19,3 % | 10,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 73,0 % | 24,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,42 | 1,22 | 1,25 |
| Soliditet | 53,5 % | 50,2 % | 33,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 1,0 | 2,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 796 | 1 923 | 2 026 |
| Driftsresultat | 611 | 372 | 206 |
| Årsresultat | 478 | 271 | 114 |
| Driftsmargin | 76,7 % | 19,3 % | 10,1 % |
| Sum gjeld | 333 | 577 | 1 392 |
| Sum driftskostnader | 186 | 1 551 | 1 820 |
| Finansresultat | 1 | −20 | −51 |
| Resultat før skatt | 611 | 352 | 155 |
| Anleggsmidler | 245 | 889 | 1 261 |
| Omløpsmidler | 472 | 271 | 828 |
| Sum eiendeler | 716 | 1 160 | 2 089 |
| Egenkapital | 383 | 582 | 697 |
| Kortsiktig gjeld | 333 | 223 | 661 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 355 | - |

## Ledelse og styre

- Sven Gollan: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Sven Gollan, Beinhaugen 85A, 6490 Eide
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 12.06.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.11.2023
- Regnskapsfører: [I M RUUD REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/927111438-i-m-ruud-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 545 av 9 918 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rådgivning/konsulentvirksomhet for råvareinvesteringer og mineralutforskning.

## Siste endringer

- 30.04.2026: Regnskapsfører endret
- 29.04.2026: Regnskapsfører endret
- 01.04.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 03.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000772660&sokeverdi=931710508&spraak=nb)
- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000495891&sokeverdi=931710508&spraak=nb)
- 01.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000153709&sokeverdi=931710508&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GROV1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916187068-grov1-holding-as) | Hustadvika | - | 4,39 mill. kr | +117,5 % |
| [KERVICK HANSGAARD CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/925787515-kervick-hansgaard-consulting-as) | Hustadvika | - | 1,47 mill. kr | +0,9 % |
| [NST AS](https://www.norscout.com/no/company/924057688-nst-as) | Hustadvika | - | 5,87 mill. kr | +22,1 % |
| [THJ KOMPETANSE AS](https://www.norscout.com/no/company/930110027-thj-kompetanse-as) | Hustadvika | - | 882 529 kr | - |
| [LUNHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/926425765-lunheim-as) | Hustadvika | - | 496 000 kr | - |
| [BBV UTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/929408977-bbv-utleie-as) | Hustadvika | - | 97 900 kr | - |
| [LEAN-MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/918905359-lean-management-as) | Hustadvika | - | 85 500 kr | - |
| [PARTNERCO AS](https://www.norscout.com/no/company/945586397-partnerco-as) | Hustadvika | - | 52 176 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.07.2026.
