---
title: "STUDIO1 AS (931747908): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STUDIO1 AS i Øygarden hadde 1,94 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jeanett Brommeland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931747908-studio1-as"
---

# STUDIO1 AS

Frisering og barbering · Øygarden

- Org.nr: 931 747 908
- Daglig leder: Jeanett Brommeland (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,94 mill. kr (+16,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 149 197 kr (Margin 7,7 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 20,2 % (meget god). Ned fra 37,8 % i 2024
- Likviditet: 2,44 (meget god). Opp fra 2,00 i 2024
- Soliditet: 61,8 % (meget god). Opp fra 55,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 37,8 % | 20,2 % |
| Driftsmargin | −31,9 % | 12,6 % | 7,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 70,3 % | 34,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,46 | 2,00 | 2,44 |
| Soliditet | 51,3 % | 55,3 % | 61,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,8 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 315 | 1 668 | 1 940 |
| Driftsresultat | −100 | 210 | 149 |
| Årsresultat | −77 | 164 | 117 |
| Driftsmargin | −31,9 % | 12,6 % | 7,7 % |
| Sum gjeld | 206 | 308 | 309 |
| Sum driftskostnader | 415 | 1 459 | 1 791 |
| Finansresultat | - | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | −100 | 210 | 151 |
| Anleggsmidler | 121 | 77 | 57 |
| Omløpsmidler | 302 | 612 | 751 |
| Sum eiendeler | 424 | 690 | 808 |
| Egenkapital | 217 | 381 | 499 |
| Kortsiktig gjeld | 206 | 306 | 308 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 2 | 1 |

## Ledelse og styre

- Jeanett Brommeland: Daglig leder og styrets leder
- Sandra Villanger: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Svingen 1, 5350 Brattholmen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 26.06.2023
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.10.2023
- Størrelse: Nr. 1 310 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong med tilhørende handelsvirksomhet.

## Kunngjøringer

- 28.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000147860&sokeverdi=931747908&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SUND HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/877245632-sund-harstudio-as) | Øygarden | - | 2,09 mill. kr | −17,9 % |
| [TREND HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/926185241-trend-harstudio-as) | Øygarden | - | 1,29 mill. kr | −15,2 % |
| [ARKADEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/991435824-arkaden-frisor-as) | Øygarden | - | 4,38 mill. kr | +3,2 % |
| [HAIRWAYS AS](https://www.norscout.com/no/company/912154718-hairways-as) | Øygarden | - | 1,22 mill. kr | −4,1 % |
| [PINK FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/989790234-pink-frisorsalong-as) | Øygarden | 8 | 6,68 mill. kr | +1,0 % |
| [MEMÉ AS](https://www.norscout.com/no/company/921200439-meme-as) | Øygarden | - | 1,22 mill. kr | +5,3 % |
| [MON AMI AS](https://www.norscout.com/no/company/977067022-mon-ami-as) | Øygarden | 9 | 5 mill. kr | +16,5 % |
| [SHECO AS](https://www.norscout.com/no/company/914928850-sheco-as) | Øygarden | - | 931 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
