---
title: "RENTRO AS (931856588): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RENTRO AS i Skien hadde 695 220 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931856588-rentro-as"
---

# RENTRO AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Skien

- Org.nr: 931 856 588
- Styreleder: Sirwa Chalak Aziz

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 695 220 kr (+2 159,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −12 396 kr (Margin −1,8 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −0,9 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 9,07 (meget god). Opp fra 0,03 i 2024
- Soliditet: −10,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −3 664,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −0,9 % |
| Driftsmargin | −70,4 % | −249,5 % | −1,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,61 | 0,03 | 9,07 |
| Soliditet | −46,8 % | −3 664,9 % | −10,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 405 | 31 | 695 |
| Driftsresultat | −286 | −77 | −12 |
| Årsresultat | −287 | −77 | −13 |
| Driftsmargin | −70,4 % | −249,5 % | −1,8 % |
| Sum gjeld | 585 | 271 | 2 837 |
| Sum driftskostnader | 691 | 108 | 708 |
| Finansresultat | −1 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −287 | −77 | −13 |
| Anleggsmidler | 43 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 356 | 7 | 2 561 |
| Sum eiendeler | 398 | 7 | 2 561 |
| Egenkapital | −187 | −263 | −276 |
| Kortsiktig gjeld | 585 | 271 | 282 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 2 555 |

## Ledelse og styre

- Sirwa Chalak Aziz: Styrets leder
- Sarko Chalak Aziz: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Nomevegen 46, 3733 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 06.06.2023
- Tidligere navn: BYGGEFIRMA AS (2023 til 2025)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.12.2023
- Regnskapsfører: [ONE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/820585402-one-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 2 516 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bilpleie, bilutleie, håndverkstjenester og annet som naturlig hører innunder.

## Kunngjøringer

- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000432896&sokeverdi=931856588&spraak=nb)
- 18.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000701665&sokeverdi=931856588&spraak=nb)
- 30.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000649027&sokeverdi=931856588&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MOSS BIL & BÅTPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/933659097-moss-bil-batpleie-as) | Skien | - | 972 881 kr | - |
| [ROAD RAGE CUSTOM AS](https://www.norscout.com/no/company/929453409-road-rage-custom-as) | Skien | - | 513 046 kr | - |
| [NORLIFT SPECIAL VEHICLES AS](https://www.norscout.com/no/company/916619022-norlift-special-vehicles-as) | Skien | - | 1,01 mill. kr | −67,6 % |
| [KARS VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/920554601-kars-verksted-as) | Skien | - | 318 758 kr | −89,7 % |
| [123 MULTISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927442183-123-multiservice-as) | Skien | - | 1,49 mill. kr | - |
| [TEMPER'N AS](https://www.norscout.com/no/company/928622479-temper-n-as) | Skien | - | 150 600 kr | - |
| [TELEMARK LASER AS](https://www.norscout.com/no/company/920729789-telemark-laser-as) | Skien | - | 1,92 mill. kr | - |
| [SVENDSEN EKSOS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912803074-svendsen-eksos-holding-as) | Skien | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.06.2026.
