---
title: "BRAVOAKTIV AS (931870149): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRAVOAKTIV AS i Nordre Follo hadde 52 467 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931870149-bravoaktiv-as"
---

# BRAVOAKTIV AS

Utgivelse av annen programvare · Nordre Follo

- Org.nr: 931 870 149
- Styreleder: Monica Iren Johannessen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 52 467 kr (−93,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 36 959 kr (Margin 70,4 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 41,0 % (meget god)
- Likviditet: 12,11 (meget god). Opp fra 1,04 i 2024
- Soliditet: 91,7 % (meget god). Opp fra 3,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 41,0 % |
| Driftsmargin | 0,3 % | −3,4 % | 70,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −147,5 % | 169,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,12 | 1,04 | 12,11 |
| Soliditet | 10,5 % | 3,4 % | 91,7 % |
| Gjeldsgrad | 8,6 | 28,3 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 752 | 776 | 52 |
| Driftsresultat | 2 | −26 | 37 |
| Årsresultat | 1 | −27 | 34 |
| Driftsmargin | 0,3 % | −3,4 % | 70,4 % |
| Sum gjeld | 269 | 134 | 4 |
| Sum driftskostnader | 750 | 802 | 16 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 2 | −27 | 37 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 301 | 139 | 43 |
| Sum eiendeler | 301 | 139 | 43 |
| Egenkapital | 31 | 5 | 39 |
| Kortsiktig gjeld | 269 | 134 | 4 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Monica Iren Johannessen: Styrets leder
- Erik Tuv: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vilbergstubben 16, 1423 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 58.290 Utgivelse av annen programvare
- Etablert: 02.07.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 26.08.2024
- Størrelse: Nr. 442 av 471 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling og drift av treningsapp for utviklingshemmede.

## Siste endringer

- 06.09.2025: Formål endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000458598&sokeverdi=931870149&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INVEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913843029-inven-holding-as) | Nordre Follo | - | 271 598 kr | - |
| [HARTMAN AS](https://www.norscout.com/no/company/912879747-hartman-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [EXARI NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/987588160-exari-norway-as) | Nordre Follo | - | 3,51 mill. kr | −31 % |
| [BINGO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924394102-bingo-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [ELECTRONIC GAMING SYSTEMS AS](https://www.norscout.com/no/company/974374501-electronic-gaming-systems-as) | Nordre Follo | - | 13,7 mill. kr | −8,3 % |
| [WAVEFORMS AUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/935112079-waveforms-audio-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [NESK AS](https://www.norscout.com/no/company/959939527-nesk-as) | Nordre Follo | 5 | 5,01 mill. kr | −17,3 % |
| [CMA VENTURE AS](https://www.norscout.com/no/company/984971850-cma-venture-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
