---
title: "ULLENES KYLLING AS (931906402): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ULLENES KYLLING AS i Stavanger hadde 9,36 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931906402-ullenes-kylling-as"
---

# ULLENES KYLLING AS

Annet fjørfehold · Stavanger

- Org.nr: 931 906 402
- Styreleder: Morten Ullenes

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,36 mill. kr (+0,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 686 251 kr (Margin 7,3 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,01 (tilfredsstillende). Ned fra 1,38 i 2024
- Soliditet: 1,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 27,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 15,9 % | 7,3 % | 7,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 230,5 % | 231,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,02 | 1,38 | 1,01 |
| Soliditet | 1,8 % | 27,3 % | 1,1 % |
| Gjeldsgrad | 54,4 | 2,7 | 86,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 167 | 9 304 | 9 361 |
| Driftsresultat | 345 | 683 | 686 |
| Årsresultat | 269 | 530 | 531 |
| Driftsmargin | 15,9 % | 7,3 % | 7,3 % |
| Sum gjeld | 1 632 | 1 489 | 2 591 |
| Sum driftskostnader | 1 822 | 8 621 | 8 675 |
| Finansresultat | - | −3 | −5 |
| Resultat før skatt | 345 | 680 | 681 |
| Anleggsmidler | 1 | 1 | 1 |
| Omløpsmidler | 1 661 | 2 048 | 2 620 |
| Sum eiendeler | 1 662 | 2 049 | 2 621 |
| Egenkapital | 30 | 560 | 30 |
| Kortsiktig gjeld | 1 632 | 1 489 | 2 591 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Morten Ullenes: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Mehusveien 36, 4150 Rennesøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 01.479 Annet fjørfehold
- Etablert: 16.06.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.11.2023
- Revisor: [KALLESTEN REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/951499072-kallesten-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: RENNESØY OG RANDABERG REKNESKAPSLAG SA
- Størrelse: Nr. 26 av 42 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kyllingproduksjon.

## Siste endringer

- 13.06.2026: Antall ansatte endret til 5

## Kunngjøringer

- 25.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000207949&sokeverdi=931906402&spraak=nb)
- 16.07.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000590175&sokeverdi=931906402&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 17.11.2025: Tilskudd fra INNOVASJON NORGE, 1,1 mill. kr
- 17.11.2025: Tilskudd fra INNOVASJON NORGE, 1,1 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GARD 44/4 AS](https://www.norscout.com/no/company/933626903-gard-44-4-as) | Stavanger | - | 11,3 mill. kr | +182,5 % |
| [OPSAL KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933427021-opsal-kylling-as) | Stavanger | - | 6,4 mill. kr | - |
| [VOLL KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/831983612-voll-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | 0,0 % |
| [LAUVSNES AS](https://www.norscout.com/no/company/932726866-lauvsnes-as) | Stavanger | - | 3,9 mill. kr | +7,0 % |
| [HÅVARSTEIN KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/932371367-havarstein-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | +3,3 % |
| [VOLL INVISTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/932733285-voll-invistering-as) | Stavanger | - | - | - |
| [AUSTBØ KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933541681-austbo-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | +136,2 % |
| [AT-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933396959-at-holding-as) | Stavanger | - | - | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
