---
title: "RUYTERS PREMIUM CAR CARE PRODUCTS AS (931925806): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RUYTERS PREMIUM CAR CARE PRODUCTS AS i Sola hadde 697 010 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lars Marius Hollund. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931925806-ruyters-premium-car-care-products-as"
---

# RUYTERS PREMIUM CAR CARE PRODUCTS AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Sola

- Org.nr: 931 925 806
- Daglig leder: Lars Marius Hollund (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 697 010 kr (+63,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 112 117 kr (Margin 16,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,6 % (meget god). Ned fra 48,1 % i 2024
- Likviditet: 1,47 (tilfredsstillende). Opp fra 1,38 i 2024
- Soliditet: 22,3 % (god). Opp fra 14,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 48,1 % | 21,6 % |
| Driftsmargin | −55,6 % | 32,9 % | 16,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 798,4 % | 67,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,26 | 1,38 | 1,47 |
| Soliditet | −47,3 % | 14,7 % | 22,3 % |
| Gjeldsgrad | - | 5,8 | 3,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 123 | 426 | 697 |
| Driftsresultat | −68 | 140 | 112 |
| Årsresultat | −71 | 114 | 52 |
| Driftsmargin | −55,6 % | 32,9 % | 16,1 % |
| Sum gjeld | 129 | 424 | 433 |
| Sum driftskostnader | 191 | 286 | 585 |
| Finansresultat | −3 | −14 | −45 |
| Resultat før skatt | −71 | 126 | 67 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 87 | 497 | 558 |
| Sum eiendeler | 87 | 497 | 558 |
| Egenkapital | −41 | 73 | 124 |
| Kortsiktig gjeld | 39 | 361 | 379 |
| Langsiktig gjeld | 90 | 63 | 54 |

## Ledelse og styre

- Lars Marius Hollund: Daglig leder og styrets leder
- Bjarne Ruyter: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Moseidsletta 112, 4033 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 24.07.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 20.11.2023
- Størrelse: Nr. 2 516 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av bilpleie og folierings produkter, samt bilpleie tjenester og annen drift som faller naturlig under dette.

## Siste endringer

- 05.08.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000661393&sokeverdi=931925806&spraak=nb)
- 13.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000540517&sokeverdi=931925806&spraak=nb)
- 05.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000676661&sokeverdi=931925806&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ELONSA BILVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/935373581-elonsa-bilverksted-as) | Sola | - | 861 649 kr | - |
| [SVT AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/936146147-svt-auto-as) | Sola | - | 55 060 kr | - |
| [FLY'N SHINE EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/918925554-fly-n-shine-eiendom-as) | Sola | - | 1,39 mill. kr | −20,3 % |
| [FLY'N SHINE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918864539-fly-n-shine-holding-as) | Sola | - | - | - |
| [FLY AND SHINE DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/919084774-fly-and-shine-drift-as) | Sola | 6 | 3,34 mill. kr | +10,1 % |
| [REFLECTIONS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927020688-reflections-holding-as) | Sola | - | - | - |
| [RUYTERS PREMIUM CAR CARE AS](https://www.norscout.com/no/company/831848162-ruyters-premium-car-care-as) | Sola | 10 | 6,75 mill. kr | +102,1 % |
| [S&F INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/934914163-s-f-invest-as) | Sola | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 06.08.2026.
