---
title: "VING UTVIKLING AS (931934449): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VING UTVIKLING AS i Lørenskog hadde 1,89 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931934449-ving-utvikling-as"
---

# VING UTVIKLING AS

Snekkerarbeid · Lørenskog

- Org.nr: 931 934 449
- Styreleder: Jørgen Højbjerg Jørgensen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,89 mill. kr (−15,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −773 000 kr (Margin −40,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,8 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,86 (svak). Ned fra 0,93 i 2024
- Soliditet: −12,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −15,8 % |
| Driftsmargin | 2,3 % | −40,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,93 | 0,86 |
| Soliditet | 1,8 % | −12,0 % |
| Gjeldsgrad | 55,1 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 229 | 1 891 |
| Driftsresultat | 51 | −773 |
| Årsresultat | 37 | −764 |
| Driftsmargin | 2,3 % | −40,9 % |
| Sum gjeld | 3 713 | 6 579 |
| Sum driftskostnader | 2 178 | - |
| Finansresultat | −3 | - |
| Resultat før skatt | 48 | −772 |
| Anleggsmidler | 338 | 226 |
| Omløpsmidler | 3 443 | 5 646 |
| Sum eiendeler | 3 780 | 5 872 |
| Egenkapital | 67 | −707 |
| Kortsiktig gjeld | 3 702 | 6 579 |
| Langsiktig gjeld | 11 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jørgen Højbjerg Jørgensen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Rastaveien 13, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 06.08.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2023
- Regnskapsfører: [LANGSETHER REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/919115068-langsether-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 043 av 2 188 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bygg og anlegg - nybygg - tilbygg og oppussing.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651285&sokeverdi=931934449&spraak=nb)
- 11.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000688362&sokeverdi=931934449&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KARELSON TOTALRENOVERING AS](https://www.norscout.com/no/company/933876152-karelson-totalrenovering-as) | Lørenskog | - | 2,15 mill. kr | - |
| [TIVI EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/935453836-tivi-eiendom-as) | Lørenskog | - | 1,34 mill. kr | −14 % |
| [BADVERKET AS](https://www.norscout.com/no/company/928769984-badverket-as) | Lørenskog | - | 2,23 mill. kr | −55,5 % |
| [FÅLAND HÅNDVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/910217127-faland-handverk-as) | Lørenskog | - | 1,23 mill. kr | - |
| [VIKO TEK AS](https://www.norscout.com/no/company/835947742-viko-tek-as) | Lørenskog | - | 2,46 mill. kr | - |
| [SNEKKER ANDERS1 AS](https://www.norscout.com/no/company/914768993-snekker-anders1-as) | Lørenskog | - | 1,09 mill. kr | −54,3 % |
| [STILSNEKKER'N AS](https://www.norscout.com/no/company/932563665-stilsnekker-n-as) | Lørenskog | - | 2,49 mill. kr | - |
| [DD BAD OG BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/929610350-dd-bad-og-bygg-as) | Lørenskog | - | 516 947 kr | −65,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
