---
title: "T-MAKEUP AS (931953680): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "T-MAKEUP AS i Oslo hadde 77 927 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Inger Anne Bråten. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/931953680-t-makeup-as"
---

# T-MAKEUP AS

Skjønnhetspleie · Oslo

- Org.nr: 931 953 680
- Daglig leder: Inger Anne Bråten

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 77 927 kr (+47,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3 531 kr (Margin 4,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,3 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −12,0 % i 2024
- Likviditet: 1,21 (tilfredsstillende)
- Soliditet: 90,6 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −12,0 % | 0,3 % |
| Driftsmargin | 81,0 % | −12,9 % | 4,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −13,7 % | 0,3 % |
| Likviditetsgrad | 4,97 | - | 1,21 |
| Soliditet | 79,9 % | 100,0 % | 90,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 50 | 53 | 78 |
| Driftsresultat | 41 | −7 | 4 |
| Årsresultat | 34 | −7 | 4 |
| Driftsmargin | 81 % | −12,9 % | 4,5 % |
| Sum gjeld | 14 | 0 | 243 |
| Sum driftskostnader | 10 | 60 | 74 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 41 | −7 | 4 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 2 295 |
| Omløpsmidler | 67 | 47 | 293 |
| Sum eiendeler | 67 | 47 | 2 588 |
| Egenkapital | 54 | 47 | 2 345 |
| Kortsiktig gjeld | 14 | 0 | 243 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Inger Anne Bråten: Daglig leder
- Ivar André Støen: Styrets leder
- Jarle Bråten: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lambertseterveien 19, 1160 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 12.06.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 14.09.2023
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 775 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikle og selge tjenester og produkter innenfor media/makeup.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000471067&sokeverdi=931953680&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ORGANICA AS](https://www.norscout.com/no/company/813941112-organica-as) | Oslo | - | 85 023 kr | - |
| [STJERNEFOKUS AS](https://www.norscout.com/no/company/914951380-stjernefokus-as) | Oslo | - | 50 222 kr | - |
| [KLINIKK VIK AS](https://www.norscout.com/no/company/920900194-klinikk-vik-as) | Oslo | - | 91 621 kr | - |
| [SKN STUDIO BY ELMA AS](https://www.norscout.com/no/company/931416014-skn-studio-by-elma-as) | Oslo | - | 47 940 kr | - |
| [GG COSMECEUTICAL AS](https://www.norscout.com/no/company/934439112-gg-cosmeceutical-as) | Oslo | - | 95 052 kr | - |
| [INCENDI LABS AS](https://www.norscout.com/no/company/927563096-incendi-labs-as) | Oslo | - | 46 966 kr | - |
| [PARKVEIEN BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/936433065-parkveien-beauty-as) | Oslo | - | 100 881 kr | - |
| [DAMLA SASMAZ BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/930076937-damla-sasmaz-beauty-as) | Oslo | - | 32 970 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
