---
title: "HERJEDAL AN HOLDING AS (932008890): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HERJEDAL AN HOLDING AS i Stavanger hadde 114 323 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Atle Nilsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932008890-herjedal-an-holding-as"
---

# HERJEDAL AN HOLDING AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 932 008 890
- E-post: atle-nilsen@lyse.net
- Daglig leder: Atle Nilsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 114 323 kr (−30,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −282 866 kr (Margin −247,4 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −168,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −124,4 % i 2024
- Likviditet: 0,13 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,29 i 2024
- Soliditet: −525,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −195,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −124,4 % | −168,8 % |
| Driftsmargin | −291,2 % | −181,1 % | −247,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,47 | 0,29 | 0,13 |
| Soliditet | −35,9 % | −195,3 % | −525,5 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 44 | 164 | 114 |
| Driftsresultat | −127 | −296 | −283 |
| Årsresultat | −127 | −296 | −283 |
| Driftsmargin | −291,2 % | −181,1 % | −247,4 % |
| Sum gjeld | 369 | 606 | 813 |
| Sum driftskostnader | 171 | 460 | 397 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −127 | −296 | −283 |
| Anleggsmidler | 144 | 92 | 40 |
| Omløpsmidler | 128 | 113 | 90 |
| Sum eiendeler | 271 | 205 | 130 |
| Egenkapital | −97 | −400 | −683 |
| Kortsiktig gjeld | 269 | 396 | 691 |
| Langsiktig gjeld | 100 | 210 | 122 |

## Ledelse og styre

- Atle Nilsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nedre Holmegate 35, 4006 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.08.2023
- Tidligere navn: STUDIO 42 STAVANGER AS (2023 til 2026)
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 14.03.2024
- Størrelse: Nr. 3 535 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.

## Siste endringer

- 09.10.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 09.10.2026: Aksjekapital endret
- 21.08.2026: Navn endret
- 21.08.2026: Næringskode endret
- 21.08.2026: Formål endret
- 21.08.2026: Ny forretningsadresse
- 21.08.2026: Styret endret
- 21.08.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 09.10.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000791898&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 09.10.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000791899&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707261&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707260&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707258&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707259&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707256&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707257&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651303&sokeverdi=932008890&spraak=nb)
- 13.10.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000786625&sokeverdi=932008890&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SHEIKH HOLDINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/925355747-sheikh-holdings-as) | Stavanger | - | 116 000 kr | - |
| [FOYDAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/830287752-foydal-invest-as) | Stavanger | - | 114 050 kr | - |
| [SAKKESTAD KAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/927884909-sakkestad-kapital-as) | Stavanger | - | 120 000 kr | - |
| [NINETALES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926522302-ninetales-holding-as) | Stavanger | - | 111 959 kr | - |
| [EIVA AS](https://www.norscout.com/no/company/920478298-eiva-as) | Stavanger | - | 120 000 kr | - |
| [FIXER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/832153702-fixer-holding-as) | Stavanger | - | 109 999 kr | - |
| [SIDETRACK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/835834042-sidetrack-holding-as) | Stavanger | - | 120 000 kr | - |
| [TMBJELLAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930514993-tmbjelland-holding-as) | Stavanger | - | 105 500 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.10.2026.
