---
title: "RAULAND TOPPTUR AS (932082454): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RAULAND TOPPTUR AS i Vinje hadde 149 107 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932082454-rauland-topptur-as"
---

# RAULAND TOPPTUR AS

Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler · Vinje

- Org.nr: 932 082 454
- Styreleder: Tor-Arne Johansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 149 107 kr (+19,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −155 090 kr (Margin −104 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −42,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −64,8 % i 2024
- Likviditet: 0,04 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,10 i 2024
- Soliditet: −183,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −101,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −64,8 % | −42,0 % |
| Driftsmargin | - | −232,9 % | −104,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,22 | 0,10 | 0,04 |
| Soliditet | −18,0 % | −101,6 % | −183,9 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 125 | 149 |
| Driftsresultat | −113 | −290 | −155 |
| Årsresultat | −118 | −325 | −195 |
| Driftsmargin | - | −232,9 % | −104 % |
| Sum gjeld | 579 | 819 | 939 |
| Sum driftskostnader | 113 | 415 | 304 |
| Finansresultat | −5 | −34 | −40 |
| Resultat før skatt | −118 | −325 | −195 |
| Anleggsmidler | 365 | 327 | 289 |
| Omløpsmidler | 126 | 80 | 41 |
| Sum eiendeler | 491 | 406 | 331 |
| Egenkapital | −88 | −413 | −608 |
| Kortsiktig gjeld | 579 | 819 | 939 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tor-Arne Johansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tveiti 2, 3864 Rauland
- Postadresse: Kastetskogen 48, 3236 Sandefjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler
- Etablert: 22.08.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2024
- Regnskapsfører: [MIKI REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/985148651-miki-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 668 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hotelldrift, utleiedrift.

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000262193&sokeverdi=932082454&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAUKELI HANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/911709503-haukeli-handel-as) | Vinje | 6 | 10,6 mill. kr | +4,0 % |
| [BRATLANDS FORRETNING AS](https://www.norscout.com/no/company/976250249-bratlands-forretning-as) | Vinje | - | 0 kr | - |
| [RAULAND VARESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/990146969-rauland-varesenter-as) | Vinje | 20 | 64,7 mill. kr | +3,2 % |
| [KILI DEKK OG FELG AS](https://www.norscout.com/no/company/935819113-kili-dekk-og-felg-as) | Vinje | - | 201 723 kr | - |
| [HEGNE AS](https://www.norscout.com/no/company/912843238-hegne-as) | Vinje | - | 117 328 kr | - |
| [STRAUMEBUI AS](https://www.norscout.com/no/company/926875256-straumebui-as) | Vinje | - | 520 862 kr | - |
| [AKE AS](https://www.norscout.com/no/company/971505788-ake-as) | Vinje | - | 58 838 kr | - |
| [HAUKELI BUE AS](https://www.norscout.com/no/company/919232099-haukeli-bue-as) | Vinje | - | 1,73 mill. kr | +27 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.05.2026.
