---
title: "TUNNELTEKNIKK AS (932094452): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TUNNELTEKNIKK AS i Sula hadde 19,3 mill. kr i driftsinntekter i 2024 og 6 ansatte. Daglig leder er Stian Gunnar Hellevik. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932094452-tunnelteknikk-as"
---

# TUNNELTEKNIKK AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Grunnarbeid · Sula · Etablert 2023

- Org.nr: 932 094 452
- Daglig leder: Stian Gunnar Hellevik (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 19,3 mill. kr (+964 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 4,36 mill. kr (Margin 22,6 %)
- Ansatte: 6 (Ned fra 8 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 8
- mars 2026: 7
- juli 2026: 5
- august 2026: 6

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 111,9 % (meget god)
- Likviditet: 1,00 (tilfredsstillende). Ned fra 1,02 i 2023
- Soliditet: 1,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,2 % i 2023

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 111,9 % |
| Driftsmargin | 71,3 % | 22,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 7 615,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,02 | 1,00 |
| Soliditet | 2,2 % | 1,2 % |
| Gjeldsgrad | 44,2 | 82,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 818 | 19 344 |
| Driftsresultat | 1 297 | 4 364 |
| Årsresultat | 1 011 | 3 330 |
| Driftsmargin | 71,3 % | 22,6 % |
| Sum gjeld | 1 810 | 5 877 |
| Sum driftskostnader | - | 14 980 |
| Finansresultat | - | −74 |
| Resultat før skatt | 1 297 | 4 290 |
| Anleggsmidler | 0 | 61 |
| Omløpsmidler | 1 852 | 5 888 |
| Sum eiendeler | 1 852 | 5 949 |
| Egenkapital | 41 | 72 |
| Kortsiktig gjeld | 1 810 | 5 877 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 1 |

## Ledelse og styre

- Stian Gunnar Hellevik: Daglig leder og styrets leder
- David Henjum: Styremedlem
- Stian Worren-Lystad: Styremedlem
- André Torwig: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Rystene 28, 6037 Eidsnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.120 Grunnarbeid
- Etablert: 01.09.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 11.01.2024
- Revisor: [MOA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/991456147-moa-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PUNCH REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/922600589-punch-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 725 av 4 703 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Arbeid i tunell.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 19.10.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000807277&sokeverdi=932094452&spraak=nb)
- 11.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000740585&sokeverdi=932094452&spraak=nb)
- 15.08.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000699504&sokeverdi=932094452&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000607159&sokeverdi=932094452&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000510769&sokeverdi=932094452&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [REKNES MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/984737831-reknes-maskin-as) | Sula | 10 | 7,39 mill. kr | +13,6 % |
| [JM ANLEGGSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/926880012-jm-anleggservice-as) | Sula | - | 12,1 mill. kr | +99,2 % |
| [BLÅFJELL MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/912331288-blafjell-maskin-as) | Sula | - | 2,6 mill. kr | +54,5 % |
| [SKYLSTAD MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/922320608-skylstad-maskin-as) | Sula | - | 538 991 kr | - |
| [KOMPAKTGRUNN AS](https://www.norscout.com/no/company/920951171-kompaktgrunn-as) | Sula | - | 218 000 kr | - |
| [RØR OG ENERGI SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920259057-ror-og-energi-service-as) | Sula | 7 | 13,5 mill. kr | −1,1 % |
| [EMIL COMPANY AS](https://www.norscout.com/no/company/925500534-emil-company-as) | Sula | 5 | 5,19 mill. kr | +32 % |
| [NORDVEST INDUSTRISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/914760291-nordvest-industriservice-as) | Sula | 8 | 10,9 mill. kr | +103,6 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
