---
title: "SALONGDRIFT AS (932095890): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SALONGDRIFT AS i Nord-Aurdal hadde 1,39 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932095890-salongdrift-as"
---

# SALONGDRIFT AS

Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted · Nord-Aurdal

- Org.nr: 932 095 890
- Styreleder: Lillian Randby

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,39 mill. kr (+24,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 54 323 kr (Margin 3,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,0 % (god). Opp fra −26,1 % i 2024
- Likviditet: 2,53 (meget god). Opp fra 2,20 i 2024
- Soliditet: 6,5 % (svak). Opp fra −3,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −26,1 % | 14,0 % |
| Driftsmargin | 16,5 % | −9,3 % | 3,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −268,7 % | 755,0 % |
| Likviditetsgrad | 40,90 | 2,20 | 2,53 |
| Soliditet | 25,3 % | −3,8 % | 6,5 % |
| Gjeldsgrad | 3,0 | - | 14,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 69 | 1 119 | 1 391 |
| Driftsresultat | 11 | −104 | 54 |
| Årsresultat | 9 | −118 | 40 |
| Driftsmargin | 16,5 % | −9,3 % | 3,9 % |
| Sum gjeld | 305 | 402 | 367 |
| Sum driftskostnader | 57 | 1 223 | 1 336 |
| Finansresultat | −1 | −15 | −14 |
| Resultat før skatt | 10 | −119 | 40 |
| Anleggsmidler | 57 | 45 | 33 |
| Omløpsmidler | 351 | 342 | 359 |
| Sum eiendeler | 409 | 387 | 392 |
| Egenkapital | 103 | −15 | 25 |
| Kortsiktig gjeld | 9 | 155 | 142 |
| Langsiktig gjeld | 297 | 247 | 225 |

## Ledelse og styre

- Lillian Randby: Styrets leder
- Karin Randby: Styremedlem
- Thea Kristine Randby: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Valdresvegen 12, 2900 Fagernes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.990 Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted
- Etablert: 04.09.2023
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 06.12.2023
- Størrelse: Nr. 116 av 460 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Butikkdrift og hundefrisør.

## Kunngjøringer

- 18.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000066629&sokeverdi=932095890&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INKSAFIR AS](https://www.norscout.com/no/company/934228723-inksafir-as) | Nord-Aurdal | - | 217 511 kr | - |
| [HAN OG HENNES AS](https://www.norscout.com/no/company/997876679-han-og-hennes-as) | Nord-Aurdal | - | 1,51 mill. kr | +1,1 % |
| [BLISS VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/930463043-bliss-velvaere-as) | Nord-Aurdal | - | 1,32 mill. kr | +3,1 % |
| [HÅRKJELLEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/993961671-harkjelleren-as) | Nord-Aurdal | - | 1,53 mill. kr | +22,2 % |
| [HELSELUND AS](https://www.norscout.com/no/company/827581542-helselund-as) | Nord-Aurdal | - | 621 960 kr | - |
| [HEDNA AS](https://www.norscout.com/no/company/913190289-hedna-as) | Nord-Aurdal | - | 2,29 mill. kr | −18,7 % |
| [ABED BARBER SHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/936130380-abed-barber-shop-as) | Nord-Aurdal | - | 286 244 kr | - |
| [HÅRGALLERIET FAGERNES AS](https://www.norscout.com/no/company/812130692-hargalleriet-fagernes-as) | Nord-Aurdal | 6 | 5,31 mill. kr | +0,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
