---
title: "FARAMED AS (932121190): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FARAMED AS i Stavanger hadde 45,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mehdi Farhaoui. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932121190-faramed-as"
---

# FARAMED AS

Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · Stavanger

- Org.nr: 932 121 190
- Nettsted: [faramedas.com](https://faramedas.com)
- Daglig leder: Mehdi Farhaoui (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 45,2 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 2,03 mill. kr (Margin 4,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,6 % (meget god)
- Likviditet: 1,06 (tilfredsstillende). Ned fra 6,59 i 2024
- Soliditet: 5,7 % (svak). Ned fra 84,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 15,6 % |
| Driftsmargin | - | 4,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 252,6 % |
| Likviditetsgrad | 6,59 | 1,06 |
| Soliditet | 84,8 % | 5,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 16,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 45 241 |
| Driftsresultat | −16 | 2 034 |
| Årsresultat | −16 | 1 484 |
| Driftsmargin | - | 4,5 % |
| Sum gjeld | 2 | 24 632 |
| Sum driftskostnader | 16 | 43 207 |
| Finansresultat | 0 | −137 |
| Resultat før skatt | −16 | 1 897 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 10 | 26 125 |
| Sum eiendeler | 10 | 26 125 |
| Egenkapital | 9 | 1 493 |
| Kortsiktig gjeld | 2 | 24 632 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Mehdi Farhaoui: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Verven 12A, 4014 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.110 Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
- Etablert: 24.08.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [ULTIMA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/920915051-ultima-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 32 av 1 242 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsulenttjenester mot prosjekt offshore/onshore elektro/instrument, installasjonsledelse prosjekt onshore/offshore, utleie handverkstjenester, kjøp og salg av aksjer og fond.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Regnskapsfører endret
- 06.08.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000667036&sokeverdi=932121190&spraak=nb)
- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000458657&sokeverdi=932121190&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RESANI AS](https://www.norscout.com/no/company/914752841-resani-as) | Stavanger | 5 | 0 kr | - |
| [LARS TORNØE AS](https://www.norscout.com/no/company/914462037-lars-tornoe-as) | Stavanger | - | 6,68 mill. kr | +24,5 % |
| [ERLAND CARE AS](https://www.norscout.com/no/company/995446081-erland-care-as) | Stavanger | 6 | 6,03 mill. kr | +16,5 % |
| [ECOURAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/923117725-ecourage-as) | Stavanger | - | 6,12 mill. kr | - |
| [XSHIELDER AS](https://www.norscout.com/no/company/931882767-xshielder-as) | Stavanger | 8 | 35,9 mill. kr | +1 657,6 % |
| [GOE-CHALK AS](https://www.norscout.com/no/company/917441685-goe-chalk-as) | Stavanger | - | 5,2 mill. kr | −72,2 % |
| [SWARFIX AS](https://www.norscout.com/no/company/915049044-swarfix-as) | Stavanger | 13 | 42,5 mill. kr | +51,3 % |
| [ARIASPROCESS AS](https://www.norscout.com/no/company/831342722-ariasprocess-as) | Stavanger | - | 2,73 mill. kr | +3,1 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.08.2026.
