---
title: "WW TAK OG BLIKK AS (932231972): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "WW TAK OG BLIKK AS i Rælingen hadde 1,58 mill. kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932231972-ww-tak-og-blikk-as"
---

# WW TAK OG BLIKK AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Takarbeid · Rælingen

- Org.nr: 932 231 972
- Styreleder: Waldemar Daniel Werra

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 1,58 mill. kr (+501,2 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −238 274 kr (Margin −15,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: −83,9 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,51 (svak). Ned fra 1,37 i 2023
- Soliditet: −52,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 26,7 % i 2023

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −83,9 % |
| Driftsmargin | 17,2 % | −15,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,37 | 0,51 |
| Soliditet | 26,7 % | −52,2 % |
| Gjeldsgrad | 2,8 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 262 | 1 575 |
| Driftsresultat | 45 | −238 |
| Årsresultat | 36 | −239 |
| Driftsmargin | 17,2 % | −15,1 % |
| Sum gjeld | 164 | 522 |
| Sum driftskostnader | - | 1 813 |
| Finansresultat | - | −1 |
| Resultat før skatt | 45 | −239 |
| Anleggsmidler | 0 | 76 |
| Omløpsmidler | 225 | 267 |
| Sum eiendeler | 225 | 343 |
| Egenkapital | 60 | −179 |
| Kortsiktig gjeld | 164 | 522 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Waldemar Daniel Werra: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kvennhusvegen 9, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.410 Takarbeid
- Etablert: 16.09.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 20.11.2023
- Regnskapsfører: [BALANSERT CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/922954224-balansert-consulting-as)
- Størrelse: Nr. 569 av 760 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tak og blikkenslagerarbeid og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ROM & KULDE AS](https://www.norscout.com/no/company/922601518-rom-kulde-as) | Rælingen | - | 1,59 mill. kr | +6,5 % |
| [VIKEN KASO GRAVING AS](https://www.norscout.com/no/company/930909750-viken-kaso-graving-as) | Rælingen | - | 1,55 mill. kr | +7,9 % |
| [MM2 BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/915074758-mm2-bygg-as) | Rælingen | - | 1,84 mill. kr | +26,3 % |
| [RØRMESTER1 AS](https://www.norscout.com/no/company/993365807-rormester1-as) | Rælingen | - | 1,54 mill. kr | +20,3 % |
| [SDS BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/815498682-sds-bygg-as) | Rælingen | - | 1,87 mill. kr | −50,1 % |
| [E1 ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/834817322-e1-elektro-as) | Rælingen | - | 1,43 mill. kr | - |
| [HETLAND RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/995943816-hetland-rorleggerbedrift-as) | Rælingen | - | 2,43 mill. kr | −16,6 % |
| [ELEKTRO FIN AS](https://www.norscout.com/no/company/929977505-elektro-fin-as) | Rælingen | - | 1,3 mill. kr | −27,4 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
