---
title: "SNÅSA GAME FAIR AS (932247518): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SNÅSA GAME FAIR AS i Snåsa hadde 9,29 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932247518-snasa-game-fair-as"
---

# SNÅSA GAME FAIR AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Snåsa

- Org.nr: 932 247 518
- Styreleder: Trine Vaag

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,29 mill. kr (+57 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 174 493 kr (Margin 1,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,8 % (meget god). Ned fra 29,6 % i 2024
- Likviditet: 1,29 (tilfredsstillende). Ned fra 1,84 i 2024
- Soliditet: 31,4 % (god). Ned fra 45,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 29,6 % | 15,8 % |
| Driftsmargin | - | 2,3 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 50,1 % | 43,5 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,84 | 1,29 |
| Soliditet | 100,0 % | 45,7 % | 31,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 1,2 | 2,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 5 916 | 9 289 |
| Driftsresultat | −26 | 135 | 174 |
| Årsresultat | −23 | 141 | 170 |
| Driftsmargin | - | 2,3 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 0 | 498 | 1 282 |
| Sum driftskostnader | 26 | 5 781 | 9 115 |
| Finansresultat | 4 | 40 | 44 |
| Resultat før skatt | −23 | 174 | 219 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 212 |
| Omløpsmidler | 277 | 916 | 1 658 |
| Sum eiendeler | 277 | 916 | 1 870 |
| Egenkapital | 277 | 418 | 588 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 498 | 1 282 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Trine Vaag: Styrets leder
- Bård Landsem: Styremedlem
- Steinar Vesterdal: Styremedlem
- Jan Oddvin Fjerstad: Styremedlem
- Sverre Bjarne Inndal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Busk Bruns veg 1, 7760 Snåsa
- Postadresse: Postboks 22, 7761 Snåsa
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 20.09.2023
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.04.2024
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [ØKONOMIBISTAND REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/929327446-okonomibistand-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 108 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive festival, konsert og eventvirksomhet og annet som faller naturlig sammen med dette.

## Siste endringer

- 03.08.2026: Revisor endret
- 09.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000644298&sokeverdi=932247518&spraak=nb)
- 02.06.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000341327&sokeverdi=932247518&spraak=nb)
- 23.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000202412&sokeverdi=932247518&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SNÅSA EVENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/926383140-snasa-events-as) | Snåsa | - | 546 000 kr | - |
| [REVENKA AS](https://www.norscout.com/no/company/998633869-revenka-as) | Snåsa | - | 11 500 kr | - |
| [TREHUNDRESEKSTIGRADER EVENT & LOCATION AS](https://www.norscout.com/no/company/980356582-trehundresekstigrader-event-location-as) | Oslo | - | 9,84 mill. kr | +27,3 % |
| [TOP THE FJORDS AS](https://www.norscout.com/no/company/824673462-top-the-fjords-as) | Bergen | - | 9,2 mill. kr | +45,1 % |
| [TOPP ARRANGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/999571786-topp-arrangement-as) | Sandnes | - | 10,1 mill. kr | −14 % |
| [FRONT OF HOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/931329871-front-of-house-as) | Bærum | - | 9,11 mill. kr | +34,3 % |
| [MAWJA AS](https://www.norscout.com/no/company/929930029-mawja-as) | Grimstad | - | 10,2 mill. kr | +25,7 % |
| [TURBOBLA ADVENTURE AS](https://www.norscout.com/no/company/926925547-turbobla-adventure-as) | Asker | - | 8,88 mill. kr | +33,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
