---
title: "ENABLER HOLDING AS (932296918): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ENABLER HOLDING AS i Hvaler er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932296918-enabler-holding-as"
---

# ENABLER HOLDING AS

Dataprogrammeringstjenester · Hvaler

- Org.nr: 932 296 918
- Styreleder: Harald Svendberg

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −122 126 kr
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 113,8 % (meget god). Opp fra −6,8 % i 2024
- Likviditet: 1,07 (tilfredsstillende). Opp fra 0,28 i 2024
- Soliditet: 25,8 % (god). Ned fra 82,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6,8 % | 113,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −7,8 % | 302,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 0,28 | 1,07 |
| Soliditet | 93,6 % | 82,3 % | 25,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 2,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −18 | −20 | −122 |
| Årsresultat | −18 | −20 | 900 |
| Sum gjeld | 18 | 53 | 1 000 |
| Sum driftskostnader | 18 | 20 | 122 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 1 022 |
| Resultat før skatt | −18 | −20 | 900 |
| Anleggsmidler | 286 | 286 | 283 |
| Omløpsmidler | 0 | 15 | 1 066 |
| Sum eiendeler | 286 | 301 | 1 348 |
| Egenkapital | 267 | 247 | 348 |
| Kortsiktig gjeld | 18 | 53 | 1 000 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Harald Svendberg: Styrets leder
- Kenneth Nordum: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hvileberget 31, 1680 Skjærhalden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 06.10.2023
- Aksjekapital: 51 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [MEMOACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/992894903-memoaccounting-as)
- Formål: Eie og forvalte andeler i andre foretak samt det som naturlig står i forbindels med dette.

## Siste endringer

- 19.11.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 18.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000274456&sokeverdi=932296918&spraak=nb)
- 19.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000841817&sokeverdi=932296918&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SYMFONI SOFTWARE AS](https://www.norscout.com/no/company/878675282-symfoni-software-as) | Hvaler | - | 1,72 mill. kr | −46,9 % |
| [HØIAASGRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/937207085-hoiaasgruppen-as) | Hvaler | - | - | - |
| [BRASETH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912457869-braseth-holding-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [MONOCO AS](https://www.norscout.com/no/company/924211229-monoco-as) | Hvaler | - | 4 000 kr | - |
| [IFORE AS](https://www.norscout.com/no/company/932845490-ifore-as) | Hvaler | - | 4 020 kr | - |
| [CUMULUS SUPPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/913312880-cumulus-support-as) | Hvaler | - | 62 936 kr | - |
| [SOFTWORKS AS](https://www.norscout.com/no/company/983463452-softworks-as) | Hvaler | - | 105 187 kr | - |
| [PLOM AS](https://www.norscout.com/no/company/935450322-plom-as) | Hvaler | - | 160 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.05.2026.
