---
title: "TANNLEGE STORVOLLENG AS (932300419): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TANNLEGE STORVOLLENG AS i Rana hadde 728 836 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932300419-tannlege-storvolleng-as"
---

# TANNLEGE STORVOLLENG AS

Tannlegetjenester · Rana

- Org.nr: 932 300 419
- Styreleder: Erlend Mikal Storvolleng

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 728 836 kr (−33,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −50 297 kr (Margin −6,9 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,22 (tilfredsstillende). Ned fra 1,45 i 2024
- Soliditet: 23,3 % (god). Ned fra 31,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 21,2 % | - |
| Driftsmargin | 7,8 % | 3,9 % | −6,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 67,8 % | −84,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,45 | 1,45 | 1,22 |
| Soliditet | 31,1 % | 31,2 % | 23,3 % |
| Gjeldsgrad | 2,2 | 2,2 | 3,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 355 | 1 092 | 729 |
| Driftsresultat | 28 | 43 | −50 |
| Årsresultat | 22 | 33 | −39 |
| Driftsmargin | 7,8 % | 3,9 % | −6,9 % |
| Sum gjeld | 102 | 175 | 132 |
| Sum driftskostnader | 327 | 1 049 | 779 |
| Finansresultat | −1 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 26 | 43 | −50 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 11 |
| Omløpsmidler | 148 | 254 | 161 |
| Sum eiendeler | 148 | 254 | 172 |
| Egenkapital | 46 | 79 | 40 |
| Kortsiktig gjeld | 102 | 175 | 132 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Erlend Mikal Storvolleng: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Erlend Storvolleng, Revelheigata 36B, 8610 Mo i Rana
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 26.07.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 1 612 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannlegevirksomhet og alt som faller naturlig sammen med dette.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000458727&sokeverdi=932300419&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ANLIA DENTAL AS](https://www.norscout.com/no/company/932547740-anlia-dental-as) | Rana | - | 1,17 mill. kr | - |
| [NORD HELSE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923838643-nord-helse-holding-as) | Rana | - | 666 667 kr | - |
| [ÅSE KARI DENTAL AS](https://www.norscout.com/no/company/931951629-ase-kari-dental-as) | Rana | - | 1,2 mill. kr | +15,4 % |
| [TANNLEGE MSK AS](https://www.norscout.com/no/company/927683954-tannlege-msk-as) | Rana | - | 491 356 kr | - |
| [TANNLEGE TRYM PAULSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/934926633-tannlege-trym-paulsen-as) | Rana | - | 1,81 mill. kr | - |
| [EVER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927648253-ever-holding-as) | Rana | - | 0 kr | - |
| [TANNLEGE DANIEL NOWZARI AS](https://www.norscout.com/no/company/928144194-tannlege-daniel-nowzari-as) | Rana | - | 1,99 mill. kr | −32,9 % |
| [JMA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927875292-jma-holding-as) | Rana | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
