---
title: "SAFE1 AS (932369478): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SAFE1 AS i Modum hadde 902 349 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Runar Grøsland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932369478-safe1-as"
---

# SAFE1 AS

Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking · Modum

- Org.nr: 932 369 478
- Daglig leder: Runar Grøsland (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 902 349 kr (+58,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −95 654 kr (Margin −10,6 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −31,5 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,96 (svak). Ned fra 1,32 i 2024
- Soliditet: −25,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 8,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −31,5 % |
| Driftsmargin | −19,0 % | 0,9 % | −10,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 21,8 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,58 | 1,32 | 0,96 |
| Soliditet | 63,2 % | 8,2 % | −25,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 11,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 41 | 570 | 902 |
| Driftsresultat | −8 | 5 | −96 |
| Årsresultat | −8 | 5 | −95 |
| Driftsmargin | −19 % | 0,9 % | −10,6 % |
| Sum gjeld | 13 | 310 | 331 |
| Sum driftskostnader | 49 | 565 | 998 |
| Finansresultat | - | - | 1 |
| Resultat før skatt | −8 | 5 | −95 |
| Anleggsmidler | 15 | 166 | 119 |
| Omløpsmidler | 20 | 172 | 145 |
| Sum eiendeler | 35 | 338 | 264 |
| Egenkapital | 22 | 28 | −67 |
| Kortsiktig gjeld | 13 | 130 | 151 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 180 | 180 |

## Ledelse og styre

- Runar Grøsland: Daglig leder og styrets leder
- Neli Grøsland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gravfossveien 61, 3360 Geithus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.230 Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking
- Etablert: 05.10.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 05.01.2024
- Størrelse: Nr. 174 av 297 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eiendomsservice, utleie bemanning, utleie utstyr, kurs, utvikling utstyr.

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000320924&sokeverdi=932369478&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SAFE1 TRØNDELAG AS](https://www.norscout.com/no/company/929622537-safe1-trondelag-as) | Modum | - | 916 898 kr | - |
| [SAFE 1 BUSKERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/925891657-safe-1-buskerud-as) | Modum | - | 594 771 kr | - |
| [HOFF DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/935607124-hoff-drift-as) | Modum | - | 97 878 kr | - |
| [RR-G HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921880677-rr-g-holding-as) | Modum | - | 0 kr | - |
| [TRYGG EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935767903-trygg-eiendomsservice-as) | Modum | - | 856 687 kr | - |
| [SKUTERUD RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/962242944-skuterud-renhold-as) | Modum | 6 | 3,44 mill. kr | −3,0 % |
| [RENT OG RYDDIG AS](https://www.norscout.com/no/company/812300822-rent-og-ryddig-as) | Modum | 6 | 4,96 mill. kr | −6,4 % |
| [RENT & PENT MODUM AS](https://www.norscout.com/no/company/931932586-rent-pent-modum-as) | Modum | - | 387 119 kr | - |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.05.2026.
