---
title: "ÀIMICUTTING PERMANENT MAKEUP AS (932401029): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ÀIMICUTTING PERMANENT MAKEUP AS i Alta hadde 206 761 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ina Marita Gaup. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932401029-aimicutting-permanent-makeup-as"
---

# ÀIMICUTTING PERMANENT MAKEUP AS

Frisering og barbering · Alta

- Org.nr: 932 401 029
- Daglig leder: Ina Marita Gaup (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 206 761 kr (+50,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 44 679 kr (Margin 21,6 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 7,43 (meget god). Ned fra 17,90 i 2024
- Soliditet: 20,8 % (god). Opp fra −3,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 52,3 % | −28,6 % | 21,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −255,8 % | 258,8 % |
| Likviditetsgrad | 10,96 | 17,90 | 7,43 |
| Soliditet | 90,9 % | −3,5 % | 20,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | - | 3,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 | 137 | 207 |
| Driftsresultat | 12 | −39 | 45 |
| Årsresultat | 11 | −39 | 43 |
| Driftsmargin | 52,3 % | −28,6 % | 21,6 % |
| Sum gjeld | 4 | 128 | 148 |
| Sum driftskostnader | 11 | 176 | 162 |
| Finansresultat | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | 12 | −39 | 45 |
| Anleggsmidler | 0 | 35 | 26 |
| Omløpsmidler | 39 | 88 | 160 |
| Sum eiendeler | 39 | 123 | 187 |
| Egenkapital | 35 | −4 | 39 |
| Kortsiktig gjeld | 4 | 5 | 22 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 123 | 126 |

## Ledelse og styre

- Ina Marita Gaup: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Ina Marita Gaup, Reistadhaugen 28, 9513 Alta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 16.10.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 23.02.2024
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 2 651 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive med makeuptatovering, microblading/pudderbryn, frisering og annen skjønnhetspleie som faller inn under dette.

## Kunngjøringer

- 24.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000078174&sokeverdi=932401029&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STRÅ BY NYVOLL AS](https://www.norscout.com/no/company/929423348-stra-by-nyvoll-as) | Alta | - | 521 773 kr | - |
| [TRINE LISE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/995442663-trine-lise-holding-as) | Alta | - | 140 000 kr | - |
| [HÅRLYKKE AS](https://www.norscout.com/no/company/831131012-harlykke-as) | Alta | - | 588 613 kr | - |
| [DJERV FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923405577-djerv-frisor-as) | Alta | - | 0 kr | - |
| [VITO HÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/918113401-vito-har-as) | Alta | - | 774 740 kr | - |
| [LASSO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931996800-lasso-holding-as) | Alta | - | 0 kr | - |
| [PERFECTHAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/918708758-perfecthair-as) | Alta | - | 807 014 kr | - |
| [AILI AS](https://www.norscout.com/no/company/937800266-aili-as) | Alta | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
