---
title: "STEENSTRUPS GATE 1 AS (932409437): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEENSTRUPS GATE 1 AS i Oslo hadde 7,94 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932409437-steenstrups-gate-1-as"
---

# STEENSTRUPS GATE 1 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Oslo

- Org.nr: 932 409 437
- Styreleder: Marius Johansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,94 mill. kr (−7,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,32 mill. kr (Margin 29,2 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,5 % (meget god). Opp fra 15,1 % i 2024
- Likviditet: 0,66 (svak). Ned fra 1,82 i 2024
- Soliditet: 54,8 % (meget god). Opp fra 42,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 15,1 % | 15,5 % |
| Driftsmargin | −487,3 % | 36,7 % | 29,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 37,1 % | 25,5 % |
| Likviditetsgrad | 4,88 | 1,82 | 0,66 |
| Soliditet | 18,9 % | 42,2 % | 54,8 % |
| Gjeldsgrad | 4,3 | 1,4 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 857 | 8 562 | 7 944 |
| Driftsresultat | −18 796 | 3 141 | 2 322 |
| Årsresultat | −14 523 | 1 654 | 1 446 |
| Driftsmargin | −487,3 % | 36,7 % | 29,2 % |
| Sum gjeld | 21 074 | 8 982 | 6 596 |
| Sum driftskostnader | 22 653 | 5 421 | 5 622 |
| Finansresultat | 22 | −1 018 | −468 |
| Resultat før skatt | −18 774 | 2 123 | 1 854 |
| Anleggsmidler | 16 035 | 14 769 | 14 131 |
| Omløpsmidler | 9 935 | 763 | 460 |
| Sum eiendeler | 25 970 | 15 532 | 14 591 |
| Egenkapital | 4 896 | 6 550 | 7 996 |
| Kortsiktig gjeld | 2 034 | 419 | 699 |
| Langsiktig gjeld | 19 040 | 8 563 | 5 897 |

## Ledelse og styre

- Marius Johansen: Styrets leder
- Jonas Rosenlund: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Fridtjof Nansens plass 4, 0160 Oslo
- Postadresse: c/o Malling & Co Forvaltning AS, Postboks 1883 Vika, 0124 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 24.08.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 08.11.2023
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [MALLING & CO FORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/985081654-malling-co-forvaltning-as)
- Størrelse: Nr. 5 352 av 46 427 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringsvirksomhet, forvaltningsvirksomhet og tjenesteyting. Dette inkluderer, men er ikke begrenset til investering i eiendom, aksjer og andre formuesgoder, samt investering i selskaper som eier eiendom, aksjer eller andre formuesgoder. Virksomheten inkluderer også alt hva som står i forbindelse med de forannevnte virksomheter.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000471212&sokeverdi=932409437&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000813657&sokeverdi=932409437&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000813656&sokeverdi=932409437&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000813654&sokeverdi=932409437&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000813655&sokeverdi=932409437&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SKATTØRAVEIEN 90 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923123946-skattoraveien-90-holding-as) | Oslo | - | 7,95 mill. kr | +7,1 % |
| [VALKYRIEGATEN 13 AS](https://www.norscout.com/no/company/950629967-valkyriegaten-13-as) | Oslo | - | 7,94 mill. kr | +2,8 % |
| [KANALVEIEN 3 NÆRINGSBYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/917212406-kanalveien-3-naeringsbygg-as) | Oslo | - | 7,95 mill. kr | +2,6 % |
| [FIRMA CARL M OLSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/974634546-firma-carl-m-olsen-as) | Oslo | - | 7,94 mill. kr | +0,1 % |
| [AKTIV BOINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/991685723-aktiv-boinvest-as) | Oslo | - | 7,95 mill. kr | +11,2 % |
| [DALSBERGSTIEN 7 AS](https://www.norscout.com/no/company/928413357-dalsbergstien-7-as) | Oslo | - | 7,93 mill. kr | −54,7 % |
| [HEGNA EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/990567166-hegna-eiendom-as) | Oslo | - | 7,96 mill. kr | +2,6 % |
| [NYE STAVANGER BUSINESS PARK AS](https://www.norscout.com/no/company/923128875-nye-stavanger-business-park-as) | Oslo | - | 7,92 mill. kr | −10,5 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
