---
title: "VESLEHAGAN INVEST AS (932429284): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VESLEHAGAN INVEST AS i Nittedal hadde 109 600 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Erik Gabrielsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932429284-veslehagan-invest-as"
---

# VESLEHAGAN INVEST AS

Uoppgitt · Nittedal

- Org.nr: 932 429 284
- Daglig leder: Erik Gabrielsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 109 600 kr
- Driftsresultat 2025: 100 144 kr (Margin 91,4 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 42,9 % (meget god). Opp fra −4,0 % i 2024
- Likviditet: 0,33 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,08 i 2024
- Soliditet: 38,7 % (god). Opp fra 7,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −4,0 % | 42,9 % |
| Driftsmargin | - | - | 91,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −43,7 % | 177,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,12 | 0,08 | 0,33 |
| Soliditet | 10,9 % | 7,3 % | 38,7 % |
| Gjeldsgrad | 8,2 | 12,8 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 110 |
| Driftsresultat | −6 | −9 | 100 |
| Årsresultat | −6 | −9 | 81 |
| Driftsmargin | - | - | 91,4 % |
| Sum gjeld | 200 | 200 | 154 |
| Sum driftskostnader | 6 | 9 | 9 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −6 | −9 | 100 |
| Anleggsmidler | 200 | 200 | 200 |
| Omløpsmidler | 24 | 15 | 51 |
| Sum eiendeler | 224 | 216 | 251 |
| Egenkapital | 24 | 16 | 97 |
| Kortsiktig gjeld | 200 | 200 | 154 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Erik Gabrielsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gaustadgata 1, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 20.10.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 3 579 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000458761&sokeverdi=932429284&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000607190&sokeverdi=932429284&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ETENGA AS](https://www.norscout.com/no/company/931766678-etenga-as) | Nittedal | - | 112 130 kr | - |
| [NOAH'S ARK AS](https://www.norscout.com/no/company/836166892-noah-s-ark-as) | Nittedal | - | 60 000 kr | - |
| [KAGA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930331996-kaga-holding-as) | Nittedal | - | 135 168 kr | - |
| [MEM KAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/929508653-mem-kapital-as) | Nittedal | - | 49 756 kr | - |
| [ROBØLE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923558888-robole-holding-as) | Nittedal | - | 165 800 kr | - |
| [BULLFINCH INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931660810-bullfinch-invest-as) | Nittedal | - | 48 000 kr | - |
| [LIMKA AS](https://www.norscout.com/no/company/934794125-limka-as) | Nittedal | - | 169 600 kr | - |
| [OSO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914271444-oso-holding-as) | Nittedal | - | 39 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
