---
title: "VPY INVEST AS (932432412): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VPY INVEST AS i Haugesund hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932432412-vpy-invest-as"
---

# VPY INVEST AS

Engroshandel med klær og skotøy · Haugesund

Morselskap for 2 selskaper

- Org.nr: 932 432 412
- Styreleder: Leif Erik Sandslett

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −12 498 kr
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 23,7 % (meget god). Ned fra 126,4 % i 2024
- Likviditet: 38,33 (meget god). Opp fra 3,96 i 2024
- Soliditet: 97,5 % (meget god). Opp fra 77,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 126,4 % | 23,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 166,0 % | 24,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,64 | 3,96 | 38,33 |
| Soliditet | 62,1 % | 77,8 % | 97,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,3 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −1 | −24 | −12 |
| Årsresultat | −1 | 176 | 288 |
| Sum gjeld | 11 | 55 | 55 |
| Sum driftskostnader | 1 | 24 | 12 |
| Finansresultat | 0 | 200 | 300 |
| Resultat før skatt | −1 | 176 | 288 |
| Anleggsmidler | 0 | 30 | 60 |
| Omløpsmidler | 29 | 219 | 2 120 |
| Sum eiendeler | 29 | 249 | 2 180 |
| Egenkapital | 18 | 194 | 2 125 |
| Kortsiktig gjeld | 11 | 55 | 55 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Konsern

3 selskaper.

- VPY INVEST AS (Denne bedriften)
  - [VEST PROFIL OG YRKESKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/932969882-vest-profil-og-yrkesklaer-as) (5 ansatte)
  - [VPY UTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/936223443-vpy-utleie-as)

## Ledelse og styre

- Leif Erik Sandslett: Styrets leder
- Even Nyland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Raglamyrvegen 10, 5536 Haugesund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.420 Engroshandel med klær og skotøy
- Etablert: 04.09.2023
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [5-PLUSS AS](https://www.norscout.com/no/company/925151564-5-pluss-as)
- Formål: Eie, kjøp og salg av aksjer samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 23.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000294811&sokeverdi=932432412&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AMB HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/992855479-amb-holding-as) | Haugesund | - | 10 000 kr | - |
| [FACE OF FASHION AS](https://www.norscout.com/no/company/998049601-face-of-fashion-as) | Haugesund | - | 298 097 kr | −72,2 % |
| [KINWIL AS](https://www.norscout.com/no/company/975830586-kinwil-as) | Haugesund | - | 1,58 mill. kr | −13,8 % |
| [SAFE INDUSTRY SUPPLY AS](https://www.norscout.com/no/company/914910803-safe-industry-supply-as) | Haugesund | - | 4,21 mill. kr | +5,8 % |
| [VEST PROFIL OG YRKESKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/932969882-vest-profil-og-yrkesklaer-as) | Haugesund | 5 | 23,4 mill. kr | +16,4 % |
| [1ST BRANDS AS](https://www.norscout.com/no/company/813521792-1st-brands-as) | Haugesund | 6 | 6,83 mill. kr | −1,4 % |
| [HYBRIDGRESS AS](https://www.norscout.com/no/company/930454133-hybridgress-as) | Haugesund | - | 0 kr | - |
| [EILEF STANGE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933220338-eilef-stange-holding-as) | Haugesund | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.05.2026.
