---
title: "LILLIFIX RETAIL AS (932526948): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LILLIFIX RETAIL AS i Sula hadde 3,55 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lillian Karin Nygård. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932526948-lillifix-retail-as"
---

# LILLIFIX RETAIL AS

Annen detaljhandel med andre nye varer · Sula

- Org.nr: 932 526 948
- Daglig leder: Lillian Karin Nygård (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,55 mill. kr (+86,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 236 011 kr (Margin 6,7 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 45,0 % (meget god). Opp fra −18,4 % i 2024
- Likviditet: 2,67 (meget god). Opp fra 2,10 i 2024
- Soliditet: 35,2 % (god). Opp fra 5,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −18,4 % | 45,0 % |
| Driftsmargin | - | −2,4 % | 6,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −236,6 % | 203,3 % |
| Likviditetsgrad | 4,68 | 2,10 | 2,67 |
| Soliditet | 78,6 % | 5,0 % | 35,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 18,8 | 1,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 900 | 3 547 |
| Driftsresultat | −7 | −45 | 236 |
| Årsresultat | −7 | −36 | 185 |
| Driftsmargin | - | −2,4 % | 6,7 % |
| Sum gjeld | 5 | 436 | 383 |
| Sum driftskostnader | 7 | 1 945 | 3 311 |
| Finansresultat | 0 | −2 | −1 |
| Resultat før skatt | −7 | −48 | 235 |
| Anleggsmidler | 0 | 23 | 15 |
| Omløpsmidler | 22 | 437 | 575 |
| Sum eiendeler | 22 | 460 | 590 |
| Egenkapital | 17 | 23 | 208 |
| Kortsiktig gjeld | 5 | 208 | 216 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 229 | - |

## Ledelse og styre

- Lillian Karin Nygård: Daglig leder og styrets leder
- Øystein Nygård: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sloghaugvegen 3, 6030 Langevåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varer
- Etablert: 07.11.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 04.02.2024
- Regnskapsfører: [AICONO ÅLESUND AS](https://www.norscout.com/no/company/930858773-aicono-alesund-as)
- Størrelse: Nr. 140 av 455 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Nettbutikk med salg av symaskiner og syutstyr.

## Siste endringer

- 07.04.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 11.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000257046&sokeverdi=932526948&spraak=nb)
- 07.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000156615&sokeverdi=932526948&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LPG MØRE AS](https://www.norscout.com/no/company/994490915-lpg-more-as) | Sula | - | 6,03 mill. kr | +9,0 % |
| [PYROSS AS](https://www.norscout.com/no/company/923848991-pyross-as) | Sula | - | 26 994 kr | - |
| [H.I. GIØRTZ HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/821671612-h-i-giortz-holding-as) | Sula | - | 4,05 mill. kr | +3,4 % |
| [WENTZEL OPTIKK LANGEVÅG AS](https://www.norscout.com/no/company/919496347-wentzel-optikk-langevag-as) | Sula | - | 2,36 mill. kr | +4,0 % |
| [BINDERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/991051597-binderiet-as) | Sula | - | 4,64 mill. kr | −14 % |
| [SHR BIL OG CARAVAN AS](https://www.norscout.com/no/company/930729639-shr-bil-og-caravan-as) | Sula | - | 867 305 kr | −73,9 % |
| [GANGE-ROLV AS](https://www.norscout.com/no/company/978626092-gange-rolv-as) | Sula | - | 4,96 mill. kr | +13,5 % |
| [TANTEMARITS GARN AS](https://www.norscout.com/no/company/934141016-tantemarits-garn-as) | Sula | - | 644 742 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
