---
title: "SVARE STREV AS (932549573): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SVARE STREV AS i Lom hadde 179 682 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932549573-svare-strev-as"
---

# SVARE STREV AS

Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst · Lom

- Org.nr: 932 549 573
- Styreleder: Reidar Svare

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 179 682 kr (−19,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 61 547 kr (Margin 34,3 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 23,7 % (meget god). Ned fra 93,0 % i 2024
- Likviditet: 12,88 (meget god). Opp fra 6,54 i 2024
- Soliditet: 92,2 % (meget god). Opp fra 84,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 93,0 % | 23,7 % |
| Driftsmargin | 91,3 % | 80,2 % | 34,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 113,5 % | 26,5 % |
| Likviditetsgrad | 3,99 | 6,54 | 12,88 |
| Soliditet | 74,9 % | 84,7 % | 92,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 87 | 222 | 180 |
| Driftsresultat | 79 | 178 | 62 |
| Årsresultat | 63 | 139 | 46 |
| Driftsmargin | 91,3 % | 80,2 % | 34,3 % |
| Sum gjeld | 29 | 41 | 23 |
| Sum driftskostnader | 8 | 44 | 118 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 5 |
| Resultat før skatt | 79 | 178 | 66 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 117 | 267 | 295 |
| Sum eiendeler | 117 | 267 | 295 |
| Egenkapital | 87 | 226 | 272 |
| Kortsiktig gjeld | 29 | 41 | 23 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Reidar Svare: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gjeisarjordet 12, 2686 Lom
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 90.120 Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
- Etablert: 02.11.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 177 av 276 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selvstendig kunstnerisk virksomhet med oppdrag innen tekst, musikk, instruksjon etc.

## Kunngjøringer

- 21.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000132203&sokeverdi=932549573&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000510886&sokeverdi=932549573&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000510885&sokeverdi=932549573&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MARTINE EID AS](https://www.norscout.com/no/company/817797652-martine-eid-as) | Oslo | - | 189 850 kr | - |
| [KUNST, DESIGN OG BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/920333389-kunst-design-og-bygg-as) | Færder | - | 176 455 kr | - |
| [THEA MEINERT KUNST AS](https://www.norscout.com/no/company/934058070-thea-meinert-kunst-as) | Trondheim | - | 193 862 kr | - |
| [BRANDSTRUP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989168975-brandstrup-holding-as) | Moss | - | 169 845 kr | - |
| [JEWELMADE AS](https://www.norscout.com/no/company/935120470-jewelmade-as) | Oslo | - | 196 324 kr | - |
| [SAMVÆR UNDER TILSYN DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/932528282-samvaer-under-tilsyn-drift-as) | Oslo | - | 165 654 kr | - |
| [SIVS HOBBYBOD AS](https://www.norscout.com/no/company/933059162-sivs-hobbybod-as) | Våler | - | 199 492 kr | - |
| [LISA & LUNDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918351892-lisa-lunden-as) | Kinn | - | 162 033 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
