---
title: "FURE AS (932693089): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FURE AS i Saltdal hadde 281 035 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932693089-fure-as"
---

# FURE AS

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift · Saltdal

- Org.nr: 932 693 089
- Styreleder: Karl Stian Fure

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 281 035 kr (+1,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −132 136 kr (Margin −47 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −43,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 33,5 % i 2024
- Likviditet: 1,74 (god). Ned fra 2,95 i 2024
- Soliditet: −17,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 36,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 33,5 % | −43,8 % |
| Driftsmargin | 85,5 % | 21,6 % | −47,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 74,9 % | −682,3 % |
| Likviditetsgrad | 4,69 | 2,95 | 1,74 |
| Soliditet | 77,5 % | 36,1 % | −17,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 1,8 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 46 | 277 | 281 |
| Driftsresultat | 40 | 60 | −132 |
| Årsresultat | 32 | 47 | −159 |
| Driftsmargin | 85,5 % | 21,6 % | −47 % |
| Sum gjeld | 16 | 182 | 374 |
| Sum driftskostnader | 7 | 217 | 413 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −27 |
| Resultat før skatt | 40 | 60 | −160 |
| Anleggsmidler | 0 | 126 | 196 |
| Omløpsmidler | 73 | 159 | 122 |
| Sum eiendeler | 73 | 285 | 318 |
| Egenkapital | 56 | 103 | −56 |
| Kortsiktig gjeld | 16 | 54 | 70 |
| Langsiktig gjeld | 1 | 128 | 304 |

## Ledelse og styre

- Karl Stian Fure: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Karl Stian Fure, Jarbruveien 2, 8255 Røkland
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- Etablert: 01.12.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 08.02.2024
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 949 av 1 310 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drifte og vedlikehold vei samt annet grunnarbeid.

## Siste endringer

- 12.06.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426001&sokeverdi=932693089&spraak=nb)
- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426000&sokeverdi=932693089&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØKLAND MULTISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/929776771-rokland-multiservice-as) | Saltdal | - | 648 125 kr | - |
| [ADLEO AS](https://www.norscout.com/no/company/920586090-adleo-as) | Saltdal | - | 0 kr | - |
| [NYMO SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/925072826-nymo-service-as) | Saltdal | - | 892 750 kr | −39,9 % |
| [STIAN HELLEBUST AS](https://www.norscout.com/no/company/998353548-stian-hellebust-as) | Sogndal | - | 281 159 kr | - |
| [PR. ALLSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/933327329-pr-allservice-as) | Målselv | - | 280 525 kr | - |
| [BELLAMIR INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925004855-bellamir-invest-as) | Bergen | - | 281 199 kr | - |
| [NAKJEM VAKTMESTERTJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/933483010-nakjem-vaktmestertjenester-as) | Holmestrand | - | 280 071 kr | - |
| [OSLO MULTI REHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/923073159-oslo-multi-rehab-as) | Oslo | - | 284 650 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
