---
title: "MALSPRAY.NO AS (932736896): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MALSPRAY.NO AS i Nannestad hadde 2,02 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Orest Bartosz Tchorzewski. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932736896-malspray-no-as"
---

# MALSPRAY.NO AS

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift · Nannestad

- Org.nr: 932 736 896
- Daglig leder: Orest Bartosz Tchorzewski (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,02 mill. kr (+2,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 242 000 kr (Margin 12 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,92 (svak). Opp fra 0,63 i 2024
- Soliditet: 3,5 % (svak). Opp fra −22,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −7,1 % | 12,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,63 | 0,92 |
| Soliditet | −22,9 % | 3,5 % |
| Gjeldsgrad | - | 27,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 979 | 2 023 |
| Driftsresultat | −140 | 242 |
| Årsresultat | −140 | 146 |
| Driftsmargin | −7,1 % | 12 % |
| Sum gjeld | 625 | 806 |
| Sum driftskostnader | 2 120 | - |
| Resultat før skatt | −140 | 210 |
| Anleggsmidler | 117 | 110 |
| Omløpsmidler | 392 | 725 |
| Sum eiendeler | 509 | 836 |
| Egenkapital | −116 | 29 |
| Kortsiktig gjeld | 625 | 792 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 14 |

## Ledelse og styre

- Orest Bartosz Tchorzewski: Daglig leder og styrets leder
- Milan Dukic: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Rødvingetunet 30, 2032 Maura
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- Etablert: 12.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.03.2024
- Størrelse: Nr. 429 av 1 310 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Mal tjenester og oppussing av bolig.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 04.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000658650&sokeverdi=932736896&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TEAM R EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927526549-team-r-eiendomsservice-as) | Nannestad | - | 3,69 mill. kr | −8,7 % |
| [TRYGGHET I FOKUS AS](https://www.norscout.com/no/company/998355214-trygghet-i-fokus-as) | Nannestad | - | 1,32 mill. kr | −23,1 % |
| [DESTA AS](https://www.norscout.com/no/company/998793254-desta-as) | Nannestad | 5 | 2,05 mill. kr | −43,1 % |
| [EVENSEN VAKTMESTERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/928868079-evensen-vaktmesterservice-as) | Nannestad | - | 1,24 mill. kr | −2,4 % |
| [VAKTMESTER ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/932441012-vaktmester-ost-as) | Nannestad | 5 | 3,99 mill. kr | +36,4 % |
| [KONTERUD VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/938076936-konterud-vedlikehold-as) | Nannestad | - | - | - |
| [ATG MULTIDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/826907002-atg-multidrift-as) | Nannestad | - | 1,87 mill. kr | +6,1 % |
| [VASKE JENTENE AS](https://www.norscout.com/no/company/813992272-vaske-jentene-as) | Nannestad | - | 1,3 mill. kr | −25,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
