---
title: "2662 INVEST AS (932737043): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "2662 INVEST AS i Oslo hadde 1,79 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932737043-2662-invest-as"
---

# 2662 INVEST AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 932 737 043
- Styreleder: Morten Slette

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,79 mill. kr (−25 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,76 mill. kr (Margin 98,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 49,8 % (meget god)
- Likviditet: 23,34 (meget god). Ned fra 160,16 i 2024
- Soliditet: 77,7 % (meget god). Ned fra 87,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 49,8 % |
| Driftsmargin | 99,4 % | 98,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 61,6 % |
| Likviditetsgrad | 160,16 | 23,34 |
| Soliditet | 87,2 % | 77,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 382 | 1 785 |
| Driftsresultat | 2 368 | 1 759 |
| Årsresultat | 2 359 | 1 912 |
| Driftsmargin | 99,4 % | 98,5 % |
| Sum gjeld | 351 | 1 149 |
| Sum driftskostnader | 13 | 27 |
| Finansresultat | 2 | 205 |
| Resultat før skatt | 2 370 | 1 964 |
| Anleggsmidler | 145 | 3 302 |
| Omløpsmidler | 2 590 | 1 843 |
| Sum eiendeler | 2 735 | 5 145 |
| Egenkapital | 2 384 | 3 996 |
| Kortsiktig gjeld | 16 | 79 |
| Langsiktig gjeld | 335 | - |

## Ledelse og styre

- Morten Slette: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Cappelens vei 14C, 1162 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.12.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 877 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i næringsvirksomhet, herunder aksjer og andeler, samt deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet

## Siste endringer

- 09.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000570356&sokeverdi=932737043&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000540590&sokeverdi=932737043&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INDUSTRIAL AS](https://www.norscout.com/no/company/928411230-industrial-as) | Oslo | - | 1,81 mill. kr | - |
| [CHARGING BULL AS](https://www.norscout.com/no/company/935668581-charging-bull-as) | Oslo | - | 1,78 mill. kr | - |
| [KACABU AS](https://www.norscout.com/no/company/935668603-kacabu-as) | Oslo | - | 1,81 mill. kr | - |
| [BURAQ AS](https://www.norscout.com/no/company/932559420-buraq-as) | Oslo | - | 1,77 mill. kr | - |
| [MVT HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/935417007-mvt-holding-as) | Oslo | - | 1,83 mill. kr | - |
| [INTERFERENS AS](https://www.norscout.com/no/company/927965828-interferens-as) | Oslo | - | 1,77 mill. kr | −10,5 % |
| [BRA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989129104-bra-holding-as) | Oslo | - | 1,84 mill. kr | −18 % |
| [TOR24 AS](https://www.norscout.com/no/company/934220056-tor24-as) | Oslo | - | 1,76 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.07.2026.
