---
title: "NOR FACILITY AVD. TRØNDELAG AS (932741679): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NOR FACILITY AVD. TRØNDELAG AS i Trondheim hadde 7,01 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Erlend-Andre Iversen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932741679-nor-facility-avd-trondelag-as"
---

# NOR FACILITY AVD. TRØNDELAG AS

Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · Trondheim · Etablert 2023

Eid 80 % av [NOR FACILITY AS](https://www.norscout.com/no/company/926524070-nor-facility-as)

- Org.nr: 932 741 679
- Daglig leder: Erlend-Andre Iversen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,01 mill. kr (+348,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 574 040 kr (Margin 8,2 %)
- Ansatte: 14 (Opp fra 13 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 14
- november 2025: 13
- januar 2026: 16
- februar 2026: 14
- mars 2026: 15
- mai 2026: 16
- juni 2026: 15
- juli 2026: 13
- august 2026: 14
- september 2026: 15
- oktober 2026: 14

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 22,4 % (meget god). Opp fra −48,0 % i 2024
- Likviditet: 2,10 (meget god). Ned fra 2,29 i 2024
- Soliditet: 60,7 % (meget god). Opp fra 60,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −48,0 % | 22,4 % |
| Driftsmargin | - | −47,5 % | 8,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −65,9 % | 34,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,29 | 2,10 |
| Soliditet | 100,0 % | 60,0 % | 60,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,7 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 564 | 7 013 |
| Driftsresultat | 0 | −743 | 574 |
| Årsresultat | 0 | −743 | 583 |
| Driftsmargin | - | −47,5 % | 8,2 % |
| Sum gjeld | 0 | 837 | 1 189 |
| Sum driftskostnader | 0 | 2 307 | 6 439 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −35 |
| Resultat før skatt | 0 | −743 | 539 |
| Anleggsmidler | 0 | 175 | 532 |
| Omløpsmidler | 1 000 | 1 919 | 2 497 |
| Sum eiendeler | 1 000 | 2 094 | 3 029 |
| Egenkapital | 1 000 | 1 257 | 1 839 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 837 | 1 189 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Konsern

2 selskaper.

- [NOR FACILITY AS](https://www.norscout.com/no/company/926524070-nor-facility-as) (Morselskap)
  - NOR FACILITY AVD. TRØNDELAG AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Erlend-Andre Iversen: Daglig leder
- Roger Sørheim: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nedre Ila 27, 7018 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet
- Etablert: 20.11.2023
- Aksjekapital: 1 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.08.2024
- Avdelinger: 3 i Trondheim
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [AS STETTE DATA](https://www.norscout.com/no/company/937195281-as-stette-data)
- Størrelse: Nr. 42 av 116 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av kantiner og renhold.

## Siste endringer

- 20.04.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 20.04.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000187346&sokeverdi=932741679&spraak=nb)
- 09.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000103342&sokeverdi=932741679&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000613453&sokeverdi=932741679&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEKST KANTINE & CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/933861406-vekst-kantine-catering-as) | Trondheim | 15 | 10,7 mill. kr | - |
| [INÉDIT K1 AS](https://www.norscout.com/no/company/916192150-inedit-k1-as) | Trondheim | 13 | 5,84 mill. kr | −9,1 % |
| [INÉDIT K2 AS](https://www.norscout.com/no/company/922942498-inedit-k2-as) | Trondheim | 17 | 8,93 mill. kr | +5,6 % |
| [KONTRAST KANTINE AS](https://www.norscout.com/no/company/920165974-kontrast-kantine-as) | Trondheim | 11 | 9,77 mill. kr | −24,9 % |
| [MELHUS CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/928558223-melhus-catering-as) | Trondheim | 9 | 6,05 mill. kr | +12,6 % |
| [PAPPAS KJØKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930811629-pappas-kjokken-as) | Trondheim | 5 | 1,64 mill. kr | −6,3 % |
| [TOPPEN CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/997117670-toppen-catering-as) | Trondheim | - | 2,3 mill. kr | +14,5 % |
| [GARD CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/989819488-gard-catering-as) | Trondheim | - | 1,89 mill. kr | +3,6 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
