---
title: "HYYR AS (932808013): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HYYR AS i Oslo hadde 429 000 kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Vincent Aardalsbakke. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932808013-hyyr-as"
---

# HYYR AS

Dataprogrammeringstjenester · Oslo · Etablert 2023

- Org.nr: 932 808 013
- Nettsted: [hyyr.no](https://hyyr.no)
- Daglig leder: Vincent Aardalsbakke (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 429 000 kr (−47,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2,23 mill. kr (Margin −520,5 %)
- Ansatte: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −97,9 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 6,88 (meget god). Ned fra 12,13 i 2024
- Soliditet: −121,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −48,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −97,9 % |
| Driftsmargin | - | −117,5 % | −520,5 % |
| Likviditetsgrad | - | 12,13 | 6,88 |
| Soliditet | 100,0 % | −48,0 % | −121,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 815 | 429 |
| Driftsresultat | - | −957 | −2 233 |
| Årsresultat | 0 | −958 | −2 237 |
| Driftsmargin | - | −117,5 % | −520,5 % |
| Sum gjeld | 0 | 2 878 | 5 787 |
| Sum driftskostnader | - | 1 772 | - |
| Finansresultat | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | 0 | −958 | −2 237 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 18 |
| Omløpsmidler | 30 | 1 945 | 2 599 |
| Sum eiendeler | 30 | 1 945 | 2 617 |
| Egenkapital | 30 | −933 | −3 170 |
| Kortsiktig gjeld | - | 160 | 378 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 2 718 | 5 409 |

## Ledelse og styre

- Vincent Aardalsbakke: Daglig leder og styremedlem
- Christian Tetzschner: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gaustadalléen 21, 0349 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 20.12.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 24.01.2024
- Størrelse: Nr. 2 987 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Anbudsplattform for IT-tjenester.

## Siste endringer

- 14.09.2026: Antall ansatte endret til 7

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651550&sokeverdi=932808013&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000523770&sokeverdi=932808013&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PALDO AS](https://www.norscout.com/no/company/933709434-paldo-as) | Oslo | 7 | 646 200 kr | - |
| [WATCHDOG GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/933860175-watchdog-group-as) | Oslo | 7 | 52 000 kr | - |
| [FC QUIZ AS](https://www.norscout.com/no/company/927208407-fc-quiz-as) | Oslo | 7 | 883 000 kr | - |
| [BENFORD TEKNOLOGI AS](https://www.norscout.com/no/company/937951612-benford-teknologi-as) | Oslo | 7 | - | - |
| [TAPPIN AS](https://www.norscout.com/no/company/835850242-tappin-as) | Oslo | 7 | 2,33 mill. kr | - |
| [CEFALO AS](https://www.norscout.com/no/company/996261875-cefalo-as) | Oslo | 6 | 109 mill. kr | +16 % |
| [CULTURE INTELLIGENCE AS](https://www.norscout.com/no/company/914521483-culture-intelligence-as) | Oslo | 7 | 3,13 mill. kr | −19,6 % |
| [MEAWALLET AS](https://www.norscout.com/no/company/998053765-meawallet-as) | Oslo | 6 | 77 mill. kr | +27,8 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
