---
title: "STENERUD RØRSERVICE AS (932868733): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STENERUD RØRSERVICE AS i Lørenskog hadde 4,54 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Paul Anders Stenerud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932868733-stenerud-rorservice-as"
---

# STENERUD RØRSERVICE AS

Rørleggerarbeid · Lørenskog

- Org.nr: 932 868 733
- Daglig leder: Paul Anders Stenerud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,54 mill. kr (+25,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 827 141 kr (Margin 18,2 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,4 % (meget god)
- Likviditet: 2,48 (meget god). Opp fra 1,38 i 2024
- Soliditet: 63,3 % (meget god). Opp fra 37,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 39,4 % |
| Driftsmargin | 25,9 % | 18,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 76,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,38 | 2,48 |
| Soliditet | 37,4 % | 63,3 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 627 | 4 539 |
| Driftsresultat | 938 | 827 |
| Årsresultat | 724 | 631 |
| Driftsmargin | 25,9 % | 18,2 % |
| Sum gjeld | 1 264 | 804 |
| Sum driftskostnader | 2 688 | 3 712 |
| Finansresultat | −9 | −10 |
| Resultat før skatt | 929 | 817 |
| Anleggsmidler | 288 | 230 |
| Omløpsmidler | 1 730 | 1 958 |
| Sum eiendeler | 2 018 | 2 189 |
| Egenkapital | 754 | 1 385 |
| Kortsiktig gjeld | 1 251 | 788 |
| Langsiktig gjeld | 13 | 15 |

## Ledelse og styre

- Paul Anders Stenerud: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Solheimveien 36, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 01.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 23.01.2024
- Størrelse: Nr. 1 239 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet og andre produkter og tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 06.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000504086&sokeverdi=932868733&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [QUALITY SPAS NORDIC AS](https://www.norscout.com/no/company/978704239-quality-spas-nordic-as) | Lørenskog | - | 7,19 mill. kr | −58,2 % |
| [BERGERSEN VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/960407296-bergersen-vvs-as) | Lørenskog | - | 3,89 mill. kr | +29,1 % |
| [ENERGIHUSET VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/929098579-energihuset-vvs-as) | Lørenskog | 5 | 5,32 mill. kr | −2,0 % |
| [RF RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/925604399-rf-ror-as) | Lørenskog | - | 3,56 mill. kr | +12 % |
| [MORTENS RØR OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/920249280-mortens-ror-og-vedlikehold-as) | Lørenskog | 5 | 6,99 mill. kr | +8,1 % |
| [BERGERSEN RØR OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/931036041-bergersen-ror-og-vedlikehold-as) | Lørenskog | - | 3,55 mill. kr | +133,5 % |
| [OSLO RØR&BAD AS](https://www.norscout.com/no/company/929550242-oslo-ror-bad-as) | Lørenskog | 5 | 11,2 mill. kr | +26,4 % |
| [VVS BEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/918888268-vvs-bedrift-as) | Lørenskog | - | 2,78 mill. kr | −41,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.07.2026.
