---
title: "SEALTEAM AS (932926393): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SEALTEAM AS i Ullensaker hadde 26,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Kåre Johnny Møllerhagen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932926393-sealteam-as"
---

# SEALTEAM AS

Engroshandel med maskiner og utstyr ellers · Ullensaker · Etablert 2024

- Org.nr: 932 926 393
- Daglig leder: Kåre Johnny Møllerhagen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 26,7 mill. kr (+7,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,96 mill. kr (Margin 11,1 %)
- Ansatte: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 22,8 % (meget god)
- Likviditet: 4,02 (meget god). Opp fra 3,50 i 2024
- Soliditet: 75,1 % (meget god). Opp fra 71,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 22,8 % |
| Driftsmargin | 10,9 % | 11,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 29,7 % |
| Likviditetsgrad | 3,50 | 4,02 |
| Soliditet | 71,5 % | 75,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 24 753 | 26 680 |
| Driftsresultat | 2 706 | 2 961 |
| Årsresultat | 2 178 | 2 294 |
| Driftsmargin | 10,9 % | 11,1 % |
| Sum gjeld | 3 506 | 3 667 |
| Sum driftskostnader | 22 047 | 23 719 |
| Finansresultat | 97 | −16 |
| Resultat før skatt | 2 803 | 2 945 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 12 286 | 14 741 |
| Sum eiendeler | 12 286 | 14 741 |
| Egenkapital | 8 780 | 11 074 |
| Kortsiktig gjeld | 3 506 | 3 667 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kåre Johnny Møllerhagen: Daglig leder
- Øystein Brustad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kisavegen 5, 2056 Algarheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.640 Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
- Etablert: 03.01.2024
- Tidligere navn: VST DRIFT AS (2024)
- Aksjekapital: 120 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2024
- Revisor: [VEKST REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/960132734-vekst-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [TEMA REGNSKAP JESSHEIM  AS](https://www.norscout.com/no/company/976890469-tema-regnskap-jessheim-as)
- Størrelse: Nr. 539 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import, produksjon og salg av maskindeler og rekvisita for industri og offentlig virksomhet, samt konsulenttjenester og relaterte aktiviteter.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 24.09.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000759588&sokeverdi=932926393&spraak=nb)
- 03.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000344320&sokeverdi=932926393&spraak=nb)
- 06.02.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000046648&sokeverdi=932926393&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SEB PRODUKTER AS](https://www.norscout.com/no/company/967740799-seb-produkter-as) | Ullensaker | 8 | 20,2 mill. kr | +28,5 % |
| [ELDON AS](https://www.norscout.com/no/company/981917286-eldon-as) | Ullensaker | 5 | 70,6 mill. kr | +8,7 % |
| [CAPI-LUX NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/930364452-capi-lux-norway-as) | Ullensaker | 21 | 74,6 mill. kr | 0,0 % |
| [INDUSTRIFABRIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/920955908-industrifabrikken-as) | Ullensaker | - | 17 mill. kr | −0,1 % |
| [SOLAR NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/980672891-solar-norge-as) | Ullensaker | 471 | 2,86 mrd. kr | −2,3 % |
| [TURBO POWER NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920205127-turbo-power-norway-as) | Ullensaker | - | 10,5 mill. kr | +49,9 % |
| [JAN ØSTBERG LIFTSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/975383814-jan-ostberg-liftservice-as) | Ullensaker | - | 2,72 mill. kr | +15 % |
| [3F BRANNVERN AS](https://www.norscout.com/no/company/887841012-3f-brannvern-as) | Ullensaker | - | 1,63 mill. kr | −12 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.06.2026.
