---
title: "AAS BIL & MC AS (932942798): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AAS BIL & MC AS i Enebakk hadde 1,62 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932942798-aas-bil-mc-as"
---

# AAS BIL & MC AS

Undervisning ved godkjente trafikkskoler · Enebakk

- Org.nr: 932 942 798
- Telefon: +4792033181
- Nettsted: [aasbilmc.no](https://aasbilmc.no)
- Styreleder: Lars Fredrik Aas

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,62 mill. kr (+32,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −15 777 kr (Margin −1,0 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −1,8 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,05 (tilfredsstillende). Ned fra 1,14 i 2024
- Soliditet: −19,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −14,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −1,8 % |
| Driftsmargin | −10,8 % | −1,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,14 | 1,05 |
| Soliditet | −14,2 % | −19,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 218 | 1 616 |
| Driftsresultat | −131 | −16 |
| Årsresultat | −131 | −20 |
| Driftsmargin | −10,8 % | −1,0 % |
| Sum gjeld | 814 | 752 |
| Sum driftskostnader | 1 350 | 1 631 |
| Finansresultat | 0 | −4 |
| Resultat før skatt | −131 | −20 |
| Anleggsmidler | 506 | 405 |
| Omløpsmidler | 206 | 227 |
| Sum eiendeler | 713 | 632 |
| Egenkapital | −101 | −121 |
| Kortsiktig gjeld | 181 | 216 |
| Langsiktig gjeld | 633 | - |

## Ledelse og styre

- Lars Fredrik Aas: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Melgårdshagan 111, 1911 Flateby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.531 Undervisning ved godkjente trafikkskoler
- Etablert: 02.01.2024
- Tidligere navn: AAS TRAFIKKSKOLE MC OG BIL AS (2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [A TIL Å REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/887726612-a-til-a-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 510 av 679 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Trafikkopplæring og undervisning av trafikk og alt som naturlig faller her under.

## Siste endringer

- 18.08.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 18.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000698812&sokeverdi=932942798&spraak=nb)
- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000640100&sokeverdi=932942798&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000511002&sokeverdi=932942798&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BETTINA KOJAN AS](https://www.norscout.com/no/company/931609017-bettina-kojan-as) | Enebakk | - | 1,67 mill. kr | +15 % |
| [NORDRE BREVIG IPT GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/998167795-nordre-brevig-ipt-gard-as) | Enebakk | - | 1,27 mill. kr | −5,0 % |
| [ALFA KLIMA OG ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/916071272-alfa-klima-og-elektro-as) | Enebakk | - | 2,42 mill. kr | - |
| [MJÆR FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/992029870-mjaer-fus-barnehage-as) | Enebakk | - | 453 021 kr | −95,5 % |
| [NESTE NIVÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/926776568-neste-niva-as) | Enebakk | 6 | 11,8 mill. kr | +5,7 % |
| [ONE DIVINE MIND AS](https://www.norscout.com/no/company/933841774-one-divine-mind-as) | Enebakk | - | 169 335 kr | - |
| [VANGEN SKISTUE AS](https://www.norscout.com/no/company/990424586-vangen-skistue-as) | Enebakk | 15 | 7,39 mill. kr | +6,1 % |
| [PEDTEK AS](https://www.norscout.com/no/company/931994042-pedtek-as) | Enebakk | - | 69 008 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.08.2026.
