---
title: "REINLI MASKINSERVICE AS (932952726): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REINLI MASKINSERVICE AS i Sør-Aurdal hadde 2,34 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anders Stensæter. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932952726-reinli-maskinservice-as"
---

# REINLI MASKINSERVICE AS

Reparasjon og vedlikehold av maskiner · Sør-Aurdal

- Org.nr: 932 952 726
- Daglig leder: Anders Stensæter

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,34 mill. kr (+74,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 252 033 kr (Margin 10,8 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 65,8 % (meget god)
- Likviditet: 0,74 (svak). Opp fra 0,30 i 2024
- Soliditet: 13,4 % (tilfredsstillende). Opp fra −66,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 65,8 % |
| Driftsmargin | −13,7 % | 10,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,30 | 0,74 |
| Soliditet | −66,8 % | 13,4 % |
| Gjeldsgrad | - | 6,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 338 | 2 336 |
| Driftsresultat | −183 | 252 |
| Årsresultat | −183 | 231 |
| Driftsmargin | −13,7 % | 10,8 % |
| Sum gjeld | 400 | 456 |
| Sum driftskostnader | 1 522 | 2 084 |
| Finansresultat | 0 | −10 |
| Resultat før skatt | −183 | 243 |
| Anleggsmidler | 119 | 192 |
| Omløpsmidler | 121 | 335 |
| Sum eiendeler | 240 | 527 |
| Egenkapital | −160 | 71 |
| Kortsiktig gjeld | 400 | 455 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anders Stensæter: Daglig leder
- Jostein Kvaal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Reinlivegen 447, 2933 Reinli
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.120 Reparasjon og vedlikehold av maskiner
- Etablert: 31.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 04.04.2024
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET VALHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/980289648-sparebank-1-regnskapshuset-valhall-as)
- Størrelse: Nr. 475 av 1 023 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive tjenester og service for landbruk og andre kunder, selge deler, rekvisita og utstyr, samt alt som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000262294&sokeverdi=932952726&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PROMEK MEKANISKE VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/997993055-promek-mekaniske-verksted-as) | Sør-Aurdal | 6 | 7,21 mill. kr | −0,1 % |
| [NORWEGIAN MAST & TOWER AS](https://www.norscout.com/no/company/919409525-norwegian-mast-tower-as) | Sør-Aurdal | - | 0 kr | - |
| [TRAKTORMANNEN AS](https://www.norscout.com/no/company/921671423-traktormannen-as) | Kinn | - | 2,36 mill. kr | −24,8 % |
| [LØYNING MASKINSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932880547-loyning-maskinservice-as) | Kvam | - | 2,33 mill. kr | +50,7 % |
| [INDUSTRI & SKOGSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/831093412-industri-skogservice-as) | Larvik | - | 2,36 mill. kr | +51,8 % |
| [MK SMÅMASKINSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920517145-mk-smamaskinservice-as) | Inderøy | - | 2,32 mill. kr | +41,7 % |
| [BERGEN LIFT OG TRUCKSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920238254-bergen-lift-og-truckservice-as) | Bergen | - | 2,37 mill. kr | +3,6 % |
| [MP MASKINSERVICE OG TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/924507624-mp-maskinservice-og-transport-as) | Drammen | - | 2,32 mill. kr | +29,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.05.2026.
