---
title: "CL SERVICE AS (932958988): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CL SERVICE AS i Larvik hadde 1,91 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/932958988-cl-service-as"
---

# CL SERVICE AS

Bearbeiding av metaller · Larvik

- Org.nr: 932 958 988
- Styreleder: Benjamin Petersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,91 mill. kr (+139,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 57 064 kr (Margin 3,0 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 11,1 % (god)
- Likviditet: 6,22 (meget god). Opp fra 1,17 i 2024
- Soliditet: −25,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −71,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,1 % |
| Driftsmargin | −34,6 % | 3,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,17 | 6,22 |
| Soliditet | −71,3 % | −25,7 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 796 | 1 907 |
| Driftsresultat | −275 | 57 |
| Årsresultat | −230 | 11 |
| Driftsmargin | −34,6 % | 3,0 % |
| Sum gjeld | 494 | 954 |
| Sum driftskostnader | 1 071 | 1 850 |
| Finansresultat | 46 | −46 |
| Resultat før skatt | −230 | 11 |
| Anleggsmidler | 153 | 109 |
| Omløpsmidler | 136 | 650 |
| Sum eiendeler | 288 | 759 |
| Egenkapital | −206 | −195 |
| Kortsiktig gjeld | 116 | 105 |
| Langsiktig gjeld | 378 | - |

## Ledelse og styre

- Benjamin Petersen: Styrets leder
- Finn Erik Rismyhr: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gamle Kongevei 34, 3269 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 26.01.2024
- Tidligere navn: AFAS 260124-09 AS (2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 06.05.2024
- Regnskapsfører: [SYNEGA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/914549140-synega-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 438 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge sportsutstyr og andre tjenester som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 23.10.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 23.10.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000814438&sokeverdi=932958988&spraak=nb)
- 26.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000300549&sokeverdi=932958988&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LMH SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/921694423-lmh-service-as) | Larvik | - | 2,92 mill. kr | −5,7 % |
| [EIKENES SERVICE & VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/929076540-eikenes-service-vedlikehold-as) | Larvik | - | 1,63 mill. kr | +6,8 % |
| [WELMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/919501804-welmax-as) | Larvik | - | 2,99 mill. kr | +45,9 % |
| [GILLER & SØNN SVEIS & REP AS](https://www.norscout.com/no/company/985978905-giller-sonn-sveis-rep-as) | Larvik | - | 685 640 kr | - |
| [HENRIKSEN SVEIS AS](https://www.norscout.com/no/company/999621236-henriksen-sveis-as) | Larvik | - | 6,12 mill. kr | +3,0 % |
| [TANDBERG INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/813412942-tandberg-invest-as) | Larvik | - | 0 kr | - |
| [WELMAX PIPE WELDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921399650-welmax-pipe-welding-as) | Larvik | 8 | 21 mill. kr | −50,4 % |
| [PRECISION SVEIS AS](https://www.norscout.com/no/company/937388225-precision-sveis-as) | Larvik | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.10.2026.
